Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történhet? Szabad -e...

1Dorothy kérdése:

Mi történhet? Szabad -e szellemeket csak úgy megidézni így? És hogy szerintetek létezik a fehér zaj?

Figyelt kérdés
A szellemvilággal kapcsolatban szeretnék kérdezni. 17 éves lány vagyok,most lesz 5 éve hogy a nagypapám elment közülünk. Nagyon közel álltam hozzá,sok közös élményünk volt. Sajnos rákban halt meg,és az utolsó napon,mikor már nagyon beteg volt bementünk hozzá a kórházba,de nem szerette volna látni hogy én (az unokája) és az unokanővére (a lánya) lássuk őt így,ilyen betegen. Nagyon rosszul nézett ki,másnap az unokabáttyá (a fia) meglátogatta,és aznap este meghalt. A halála óta amikor a nagyimnál alszok például nyáron,minden egyes éjjel látok valakit az ablaknál,mintha engem nézne,és olyan érzésem támad hogy azonnal elsírom magam. minden nap eszembe jut. Itthon nem merek sötétben lenni,mert valamitől tartok. Mostohatestvéremmel jövőhét hétvégén szeretnénk a szellemét megidézni,hogy méltó módon köszönjek el tőle. (én hiszek a szellemekben és a világukban)

2012. máj. 19. 16:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát .:) sokat segítettetek :)♥
2012. máj. 22. 14:16
 12/13 Antimod ***** válasza:

Ahhoz, hogy méltó módon elköszönjetek tőle, nem kell megidéznetek. Őket innen sokkal könnyebb elérni, mint minket onnan. Megfigyelni, érezni, látni képesek minket, kapcsolatba lépni velünk azonban tényleg már csak médiumon keresztül (különleges képességű ember, egyes elektronikai eszközök) képesek többnyire, akkor is csak számos nehézség leküzdésével.


Tehát ha méltó módon el szeretnétek köszönni, együtt egy nyugodt helyen, egyszerre gondoljatok rá, beszélgessetek róla egymás között, így üzenve neki. Érteni fogja. Félned pedig az ő szellemétől biztosan nem kell. Lehet, hogy azért látod, és "jut eszedbe", mert éppen ő szeretne üzenni neked, tudtodra adni, hogy jól van (ez elég gyakori).


"És hogy szerintetek létezik a fehér zaj?"


A fehér zaj az maga a háttérzaj, ami segítségével lehet hangokat rögzíteni. Igen, a jelenség létezik, nem tudni, pontosan honnan jönnek a hangok (de sokan kommunikáltak már elhunyt hozzátartozóikkal így). Elég gyerekcipőbár járó módszer, de házilag is kipróbálható, állítólag veszélytelen.

2012. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy szomorú vagy, de túl kell lépned. Nézd, hiszel a szellemekben, hinni akarod, hogy ott vannak, hogy akiket szeretünk nem távoznak el csak úgy. De valójában nem marad utánuk semmi, és bármilyen nehéz is ezt elfogadni, de meg kell tenned. Azzal, hogy hiszel, csak képzelődésre adsz okot. Miért látsz árnyakat? Mert elhiszed. A hit ilyenforma erővel bír. Ha az téged megnyugtat, idézz. Nem fog átjönni gonosz szellem.
2012. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!