Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy érezheti meg előre a...

Hogy érezheti meg előre a barinőm, hogy csörögni fog a telefonja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
velem is van olyan néha.elkezd bugni a hangfal és akkor már érzem..am 1-2ember füle olyan jo hogy már meghalja mikor rá áll a frekvencia a telefonra és a fül elöbb kapja a jelet ha a telefon közelébe van.bár ez lehet hülyeség már nemtudom hol olvastam.
2012. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak akkor működik,ha a hívó,és a hívott fél között szoros lelki kapcsolat van.Például tesómmal,párommal.Egyszerűen csak eszembe jut,hogy vajon hol lehet a telefonom,és akkor látom,hogy kerestek.Máskor egész nap nincs nálam,és még csak nem is gondolok rá.
2012. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

HÍVJ FEL!


Folyton arra vágysz, milyen jó lenne, ha egy bizonyos ismerősöd felhívna? A következő egyszerű varázslattal szavak nélkül is tudtára adhatod, mennyire várod a hívását.


Holdfázis: bármelyik


Nap: bármely nap


Eszközök: egy darab papír, kék toll, a köv. jelképek egyike a hírvivő angyalok megjelenítésére: pillangó, repülő v. angyal képe


Rajzold fel a kiválasztott jelképet a papírra kék tollal. Vedd a papírt a kezedbe és mondd el a versikét:


Levegő elem, szeretném, ha x (illető neve)


Felhívna engem, ha ő is úgy akarja.


Kérlek segíts és juttasd el ezt az üzenetet hozzá (illető neve)!


Ezután írd a rajz alá az illető nevét és írd a név alá a következőt:


"Szeretnék hallani felőled, kérlek hívj fel!" Írd alá a neved. Papírral a kézben hunyd be a szemed és képzeld el, hogy akinek a hívását várod, felkapja a kagylót és a számodat tárcsázza. Kérd az őrangyalodat, juttassa el hozzá az üzenetet. Hajtsd össze a papírt háromszor és tedd a telefon alá.

2012. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudja előre. Max tudja, hogy írt valakinek, aki válaszolni fog, vagy a hangfalas módszer, esetleg reménykedik, hogy a megbeszéltek, vagy a megnembeszéltek miatt keresni fogja a másik fél, és voilá, kész a "megérzés".
2012. máj. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pietrosol ***** válasza:
41%
A fiatal nőstény bárány(jerke),érzékeny az elektromágneses sugárzásra!
2012. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én napjában többször szoktam azt hinni, hogy rezeg a telefonom, és közben mégsem.


Aztán van, hogy úgy érzem, rezeg, kiveszem az övtáskámból, és pont akkor kezd rezegni.


Szóval, mondhatnám, hogy megérzem, de figyelembe véve, hogy átlag 50x veszem elő naponta, így nem olyan nagy szám, mert ritkán jön össze, hogy valóban hívnak.


Úgyhogy csak statisztika, meg a furcsaságokra való felfigyelés, semmi több :)

2012. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minden ami történik, előbb megtörténik az energia szinten. (Vagy nevezhetném kvantum szint-nek, vagy tudat szint-nek, ilyen szavakkal írnak ezekről a dolgokról)az a lényeg, hogy hamarabb történik, és fokozatosan megközelíti az anyagi részt. A jósok is azért tudják előre a dolgokat, mert számukra szélesebbek a látás, hallás küszöbértékei, tehát felfogják azt, ami az energia szint felől közeledik. Lehet, hogy a barátnőd is kicsit belelát(hall) ezekbe.
2012. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Orosz Hajnalka ***** válasza:
A gondolatoknak frekvenciája van. Hányszor történt velem hasonló eset..... Pl édesanyámmal ugyanabban a másodpercben hívtuk egymást telefonon és mindketten vártuk, hogy a másik beleszóljon a telefonba. Nagyon érdekes volt. Vagy pl hajnali 2-kor felébredtem és pár másodperc múlva jött egy sms a páromtól.
2012. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon érdekes dolgokat írtatok!
2012. máj. 23. 13:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy, de tudni szoktam, hogy csörög a telefonom (vagy egy másik családtag telefonja), de még nem csörög. Viszont általában pár másodperc múlva igen. Szóval megérzem (nem mindig válik be, néha megérzem és mégsem csörög).
2012. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!