Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges akaratlanul bevonza...

Lehetséges akaratlanul bevonzani a szellemeket? (lent)

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször érzem, mintha lenne valaki a közelemben. Pár hete, Zh előtti percekben meg merttem volna esküdni, hogy egy fekete pólós alak áll az asztal mellett, és figyel (400 fős terem, mindenki ült, egy gyakorlatvezetőn sem volt fekete, és a közelben sem voltak). Legutóbb pár napja éreztem hasonlót, este, mikor a szobatársam már aludt, mintha köztünk lett volna valami. Az a durva, hogy mindkét alkalommal látni véltem valamit, és ez megijeszt.


Csak annyit tudok biztosan, hogy valaki, aki pár évvel ezelőtt meghalt, még mindig fontos az életemben, tudatosan próbálom életben tartani magamban az emlékét. Nem tudom, léteznek-e szellemek, nem tudom, akarattal, vagy anélkül lehet-e befolyásolni őket, és azt sem, lehetséges-e, hogy egyet akaratlanul is bevonzottam az életembe? Nem tudom, hogy ez jó, vagy nem, de azt igen, hogy sok pozitív fordulat ért azóta. Csak azt tudom, amit láttam, és éreztem.


Csak komoly válaszokat, legyetek szívesek!



2012. máj. 25. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A lelkét nem tudod akarata ellenére itt tartani a halála után. Ahhoz hogy itt maradjon valami nagyon súlyos bűnének kell legyen. Egyébként új testet ölt, tehát a lelkét nem tudod visszahívni. Viszont azzal hogy tudatosan életben tartod az emlékét egy kísértetet hívsz életre, erős emlékképet ami rendelkezik az elhunyt bizonyos tulajdonságaival. Ez nem egészséges állapot, főleg mert az ilyen emlékkép később felkeresheti azt, akiről mintázták, és bajt okozhat neki. Neked sem egészséges, elég sok okból kifolyólag. Természetes úton is maradnak vissza ilyen emlékképek, ha a lélek levetvén az életében birtokolt személyiséget továbblép. Ilyenkor a személyiség, vagyis az éber tudat kis része visszamaradhat. A kettő együtt is előfordulhat, egy ilyen önmagétól hátramaradt emlékképet is erősíthet az, ha nagyon ragaszkodnak hozzá az életben maradottak. Tehát ez az állapot több mint egészségtelen számodra, és eséllyel egészségtelenné válik majd annak a személynek a számára, akivé az illető újjászületett.
2012. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem feltétlenül kell súlyos bűne legyen, elég hozzá valamilyen szenvedély, ami földközelben tartja. Végül is ezen keresztül tudnak élő emberhez csapódni. Szenvedélyes szerelem is elég, valamilyen vágy, félelem, szorongás, gyász.
2012. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de a lélek ezt azalatt a bizonyos 42 nap alatt fel szokta dolgozni. Az a 42 nap arra van. Általában a lélek nem is nagyon tudatos a halál után, inkább egyfajta álomba szenderül, ami alatt a halál további folyamatai is lezajlanak, mint pl az ego, a testi irányítás eszközének leválása a lélekről. Akkor szokott a lélek itt ragadni, ha valami nagyon rendkívüli történik, mint például az öngyilkosság. Ilyenkor sem feltétlen tudatos, viszont szenved. Ami az emberekhez kapcsolódik szenvedélybetegségek okán, vagy azért mert nagyon gyászolják az illetőt, az a levetett Én, ami az adott élethez kötődik. Ez a porhüvely rendelkezhet akár annyi tudatossággal is, hogy válaszolgasson médiumoknak, vagy ha van erőforrása ami fenntartsa akkor akár évszázadokig kísérthet egy helyet. A lélek nem szakad ki ilyen időre a szamszárából. Az nagyon természetellenes lenne. Emellett nagyon káros.
2012. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek szellemek. Simán képzelődsz.
2012. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az utolso Inas jo megirta nincsenek szelemeke

Szerintem is valami kabitoszert tettetek magatokba

es hogy a ladakban kint cibek voltak

2012. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!