Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy párkapcsolati numerológiai...

Egy párkapcsolati numerológiai elemzés során mit kapok? Milyen jellegű, terjedelmű egy ilyen és milyen kérdésekre kaphatok választ?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmire nem kapsz választ, hagyd ki.Kamu.
2012. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy rakás humbugot kapsz sok-sok pénzért cserébe... így a 21. század elején feltűnhetne már embereknek, hogy a világ nem egészen úgy működik, ahogy mindenféle csaló és sarlatán állítja.
2012. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyéntől függ minden. Az a lényeg, hogy választ kapjál a kérdésre. Sajnos én is azt mondom, hogy ne költs sokat rá, mert nagyon sok a kuruzsló, akik tönkretették ezt a sok ezer éves tudományt (asztrológiával kompatibilis).

Láttam olyat, hogy valaki árul mindenféle csomagot, amiből meg lehet tanulni ezt. Nem szabad ítélkeznem, de pont ilyenek miatt szoktam néha ingyenesen elemezni inkább. Hogy legalább addig a szintig eljussunk, hogy nem feltétlen bugyuta dolog.

Én annyira nem vagyok elájulva a 21. századtól, ahol pszichiátriának van tekintélye vagy ezo tv-s jósoknak. Mi van akkor, ha hanyatlunk, nem fejlődünk?

Természetes az is ebben a világban, hogy sok a szélhámos, aki ebben csak pénzt lát, másra képtelen.

Úgy lenne igazságos, ha lényegre törően (nem nagy általánosságokban) féloldalnyi általános elemzést, és párkapcsolati szintén fél oldal, viszonylag lényegre törően.

(ez is egy órás meló)

Ha hiteles, csak akkor pénz és hozzá interaktív egy órás beszélgetés.

Többi nekem elképzelhetetlen. Én csak rövideket szoktam néha és ezért nem szoktam kérni pénzt. Ismerőssel szoktam még beszélgetni róla.

Igyekszem elfelejteni a pénz gondolatát. Aki ipari mennyiségben képes, az kamu. (Nincs idő megismerni az illetőt, átlátni. Születési és jelenlegi név születési idő kell, becenév is fontos lehet. De minden egyszerre együtt.)

2012. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!