Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez miért lehet? (déjá vu-s...

Ez miért lehet? (déjá vu-s kérdés lent)

Figyelt kérdés
Nekem a déjà vu úgy szokott megjelenni, hogy elkezdem érezni, hogy valami nincs rendben, egyre jobban érzem, aztán hirtelen "megszúr", és "bizseregve" elmúlik (gyorsabban, mint ahogy megjelenik).

2012. jún. 21. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt fejtsd ki bővebben..
2012. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem érthető :P
2012. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Antimod ***** válasza:
Én értem. Szerintem ez a deja-vu egyik "erősebb" fajtája. Néha én is átélek ilyet, néha csak szimplán ismerős, de nem ilyen intenzív az érzés.
2012. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen más az érzés. Nekem hirtelen bevillan hogy ezt a helyzetet-szituációt átéltem, vagy itt már jártam, ilyesmi. Olyankor zúg a fülem, kissé megszédülök vagyn olyan mint ha vibrálna a szemem, aztán mikor elmúlik egyszerűen jókedvem van.
2012. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem is ilyen volt az elején. Bevillant, aztán eltűnt. De egy jó ideje már nem így élem át.


Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2012. jún. 24. 01:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Memóriadeficit. Előfordul.
2012. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem olyan szokott lenni, hogy megyek az utcán, és bakker valamikor ugyanezt a mozdulatsort csináltam egyszer, és már léptem ugyanígy, néztem ezekre a helyekre! Aztán automatikusan poénból megpróbálok változtatni de mégis ugyanazt csinálom, és ugyanarra gondolok, aztán ismétlődik, de álltalában 3nál meg szokott állni.
2012. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lilith1994 ***** válasza:

Nekem is gyakran van ilyen...hiába próbálok változtatni rajta nem megy. Amikor elmullik akkor jót nevetek azon hogy hiba a mátrixban. Mindig ez jut eszembe utána.

Szerencsére mostanában kevésszer tapasztalom ezt de régen rengetegszer volt ilyenem. Szerintem minden ember átélt már ilyet legalább egyszer :D

2012. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na szoval. Kerem idefigyelni mindenkit akit erdekel ez a tema. Amikor ugyerzed h ez a pillanat mar megtortent lattad valahol az az a deja vu van akinel erosebb van akinel gyengebb. Amerikai tudosok megallapitottak h ez nem mas mikor az agy ugymond ujrainditast vegez par masodperc alatt. mint egy szamitogep, de nem kapcsol ki teljesen mert megmarad a munkamenet. Szoval egyfajta elme frissites es ezt a muveletet egy erzes koveti ami ugyesik le nekunk h deja vu....... ennyi
2012. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

váó. köszönöm az utolsónak. :)

ez igen friss információ számomra. köszönöm:)

2012. júl. 9. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!