Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől történhetnek velem...

Paranormal.3 kérdése:

Mitől történhetnek velem ilyenek? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Elég régóta történnek velem furcsa dolgok. Nem egyszer járt már nállunk szakember is emiatt, aki azt mondta, hogy átjáró van a házunkban. A családomban mindannyian éreztük valaki jelenlétét, egy bizonyos pontból, mintha néznének. Elég nyomasztó érzés... a házunk 90%-ban teli van elvileg "negatív energiákkal", viszont a családomban már csak én érzem a hatásait igazán (többiek szerintem csak nem akarnak foglalkozni vele).

Körülöttem megbolondulnak az elektromos berendezések, magától kikapcsolt pl a számítógépem (nem volt se áramszünet, se vírus rajta), valamint egy éve amikor egyik nap egyedül voltam otthon, semmi keresnivalóm nem volt a nappalinkban, mégis bementem. Bámultam a tv-t és közelítettem felé lassan, és egy kb 2-3 méteres távolságból bekapcsolt. Érdekességképp egy évre erre idén is megtörtént ez hasonló módon, csak akkor a szobámban. Filmeztem és elaludtam. Mikor felébredtem a tv-m is és a dvd lejátszóm is ki volt kapcsolva,mikor nem nyúlt egyikhez sem senki, senki más nem járt a szobámban, és a távirányítók mellettem volak az ágyon. Mikor felkeltem és közelebb mentem a tv-hez bekapcsolt.

Rengeteg dolgot tudnék még itt leírni, dolgok megálmodásától egészen addig, hogy sokszor akaratom ellenére is tudom, hogy a másik mire gondol vagy esetleg mit akar mondani-sőt, kérdést is válaszoltam már úgy meg hogy még fel sem tették csak akarták.

Akinek bármi ilyen jellegű élménye volt vagy tud valamit, hogy miért történnek ilyen dolgok, kérem írjon, mert kezdem unni. Értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2012. júl. 19. 18:41
 1/7 anonim válasza:
25%
teljesen megértem a problémád elég nyomasztó lehet, egyébként nekem nem volt ilyen sok,csak annyi, hogy amikor elaludtam a kép mellettem volt amikor felkeltem meg összetörve az éjjeliszekrényen meg olyasmi, h egy könyv leesett a polcról stb.. de ezek nem annyira durva mint a tieid. Sokan nem hisznek az olyasmiféle 'szellemjárásban'? nemtudom,hogy ez ez-e, de szerintem imádkozni kéne és egy papnak elmondani ezeket. Ő biztosan tudna segíteni. Ha nem vagy vallásos,akkor nem hiszem hogy fogsz paphoz fordulni és akkor én is sajnálom a tippet más ötletem nincs:/
2012. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az biztos hogy nincs átjáró a házatokban.
2012. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is villog a számitógép ha otthon vagyok meg le vagy felkapcsolódik a villany amikor elmegyek mellette. Olyan is volt, hogy a szoba másik végében volt a kapcsoló, én meg gépeztem, egyszer csak lekapcsolódott a villany, odamentem és felkapcsoltam :D Nincs semmi szellem meg ilyesmi nálunk, energiák sincsenek szinte :D Az emberi test különösen hat amúgy az áramra(apu szerint, ő ezzel foglalkozik, mármint érintésvédelemmel), és neki is van, hogy elromlik, ki vagy bekapcsolnak elektromos dolgok a közelében :D Ez nem szellemesdi.
2012. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem szellemesdi, olyan nincs. A ,,szakember" aki nálatok járt meg eléggé fura dolgokhoz ,,érthet". Mi volt a szakembersége? Villanyszerelő vagy TV műszerész? Minek engedtek be többször a házba ilyet? Honnan vesz ilyen ökörségeket?

Az elektromos berendezések egyébként produkálnak sok hasonló , szinte érthetetlen dolgok, főleg ha programozható , távkapcsolós, ilyesmi.

2012. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én gépem azért szokott kikapcsolni, mert sz*r a hűtője, és túlmelegszik, és kikapcsol automatikusan, hogy a proci ne égjen ki. Ez lehet a magyarázat a te a gépedre is.


A szobádba a TV és a DVD: a mi TV, és DVD lejátszónk olyan, hogyha vége a filmnek és nem nyomom ki, kb. 10-15 perc múlva kikapcsol, TV-vel együtt. És amúgy ha a televíziót olyan csatornán hagyom ahol elment az adás, ugyanennyi idő múlva kikapcsol. Magától az is.


A TV a nappaliba: lehetett sima áramingadozás, meg akár ez lehet egy másik magyarázat a szobádban történtekre is akár.

2012. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez racionális magyarázat mindenre, mert ezek nem olyan dolgok, hogy szellemre kéne fogni... nyugi nincs körülöttetek semmi rossz dolog :).
2012. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Everya válasza:
Nekunk is volt olyan, hogy a tv magatol bekapcsolt, ugy, hogy a taviranyito kozelebe, sot meg a tv kozelebe sem mentunk... Eleinte furcsalltuk, de aztan rajottunk,h mikozben a masik szobaban hasznaljuk a telefonunkat, akozben kapcsol be, szoval valahogy a telefon volt ra hatassal:D... Nyugi, nem szellemek szorakoznak veled:D en nem hiszek az ilyenekben:D marhasag:D az elektromossag amugy is kiszamithatatlan dolog, szoval nalatok is barmi eloidezhette ezt:)
2012. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!