Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történt velem? Nagyon...

Mi történt velem? Nagyon félek! (többi lent)

Figyelt kérdés

most először fordult elő ilyen dolog velem,eddig nem hittem semmilyen szellemekben se más természetfeletti dolgokban de mostmár elgondolkoztat...a bnőmnél aludtam akinek pár hónapja halt meg a papája.mi este ültünk a gép előtt és a semmiből leestek a radiátor széléről a könyvek ami 3napja ott álltak mozdulatlanul...közbe rádiót hallgatunk és a könyvleesés után a rádióból olyan hang jött ki mintha vki bezavarta volna az adást és lelassitotta volna...lassitva szót a zene,aztán gyorsan kikapcsoltam...én nagyon megijedtem!!!a csúcspont az volt h éjjel a pár hete elhunyt rokonom szellemét láttam.....ez az álmom és ez az egész történet nagyon felkavart!!mit jelenthetett ez a zálom??és mi magyarázza a könyvleesést és a rádiót!!adjatok tanácsot!!félek...:S

normális válaszokat várok!!


2011. júl. 23. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
ez ma éjjel volt? nem tudom, lehet, hogy kapcsolatba akar veled lépni a meghalt illető..
2011. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
A rádió idéglenes meghibásodását 100% hogy egy közeli manifesztáció okozta. Pontosabban a belöle kiáramló elektromágneses tér, vagy esetleg rádióhullámok. Fényképezd körbe a házat, és meny át rajta hangfelvevövel. Ha van bátorságod, a hangfelvevövel megpróbálhatod felvenni vele a kapcsolatot.
2011. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Killgun ***** válasza:
19%
Mindíg rossz személyt választanak a szellemek kapcsolatfelvételre...Sebaj...Kérd meg lefekvés előtt,hogy álmodban mondja el mit akar..
2011. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Won ***** válasza:
75%

Ha csak odáig nézzük, hogy leestek a könyvek és megzavarodott a rádió, akor könnyen mondhatnám, hogy poltergeist. De hogy megjelent számodra a rokonod, így már más a helyzet. Ahogy kedves előttemszóló mondta lehetságes, hogy a materializáció zavarta a frekvenciát, de nincs kizárva, hogy a könyvek lelökésére kifejtett erő utóhatása interferálta az adást.


Won

2011. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is okozhatta. Még nem tudjuk pontosan hogy egy ilyen manifesztáció milyen sugárzást bocsát ki, így szinte bármi okozhatta.
2011. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Csak véletlen egybeesés. A rádiót már írták hogy más. A könyvek meg mint a tányérok egymásnak vannak támasztva és a széltől akármitől vagy szép lassan ahogy csúszik el az összedölhet. Vihar nem volt? Mert akkor logikus hogy a villámok miatt meg a vihar miatt szakadt meg a rádió adása és a könyvek is lehet hogy ahogy csapkod a villám kicsit rezegnek és összedölnek. Az álmod meg csak álom ami azért volt mert bemesélted magadnak hogy ez a két dolog a nem rég elhunyt csávó miatt voltak és ezért a halottakon gondolkoztál és arra gondoltál aki nem rég halt meg és ismerted, szeretted. Nyugi.
2011. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nemvolt semmilyen vihar,sőt még az ablakok is bevoltak csukva úgyhogy huzat se volt...


köszönöm az eddigi válaszokat:))

2011. júl. 26. 11:41
 8/8 anonim válasza:
Ez az anyukámmal fordult elő....este elaludt de a tévé be volt kapcsolva..az Mtv....felkelt,mert kiment valamiért a konyhába,majd amikor visszament,pont Amy Winehous-ról mutattak ilyen néma videó szerüséget...ki akarta kapcsolni a tévét,de nem jó gombot nyomott..szegény úgy megijedt... utána még átakarta venni a tévét hogy megnyugodjon,és pont egy leukémiás embert mutattak.....másnap elmesélte a munkahelyén és ekkor a lámpa elkezdett pislákolni...... o.O
2011. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!