Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nektek már volt halálközeli...

Nektek már volt halálközeli élményetek? Láttatok már szellemet? Ha igen akkor írjátok

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 14:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
1%

Képzeld! Én minden nap látok szellemeket, nem is egyet!

Tök jó fejek. Marhára bírom őket, az egyikkel rendszeresen flörtölünk.

Biztos meg akarnak téged is ismerni!

2012. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
én csak alkalmanként
2012. aug. 10. 15:14
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Én csak Segfejekkel suttogó vagyok (itt van a legtöbb)
2012. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Azt tudom, hogy születésemkor újra kellett éleszteni, de semmire nem emlékszek úgyhogy mind1... Azóta soha semmi bajom nem volt. Szellemet már láttam fény formájában... sőt a körülöttem lévő tárgyakat is 1x-1x megmozgatta. Az az érdekes, hogy több éve nem tapasztaltam ahhoz hasonlót, de mostanában kezd visszajönni az a furcsa hang amit azelőtt hallottam, hogy felbukkant volna, de már abszolút nem látom. Már rég nem ott élek ahol az események történtek.
2012. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Úgy értem lehet nem is szellem volt... inkább egy hosszú fény volt (kék).... nem biztos, hogy szellem.
2012. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Antimod ***** válasza:
53%
Születésem után én is élet-halál közt "lebegtem", alig maradtam meg, de nem emlékszem semmire. Szellemet nem láttam, két paranormális jelenségre emlékszem gyermekkoromból, amit máig nem tudok megmagyarázni, ennyi és semmi több.
2012. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%

Agyhalálközeli "élményre" várót már láttam magához térni...

Időben rájött , hogy anyakönyvvezetgető előtt még korai az az

"IGEN!"

2012. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
52%
Én 6-7 évesen éjjelenként rendszeresen felébredtem ki néztem az ágyamból,és mindig ugy láttam minta acsaládtagjaim sétálgatnának az ágyam körül ilyenkor betojtam es a takarómba bujtam.Egyszer tényleg ugy tünt,mintha az anyám odasétált volna és egy bohár vizet nyujtana nekem de aztán eltünt én meg egy kis idö mulva elaludtam. de olvastam hogy a licsiknél ez természetes dolog.
2012. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Most 15 vagyok (ma lettem).anyu azt mondta, h amikor régen baba voltam és az ajtófelé fordított, mindig sírtam és meredten néztem, mikor vissza fordított megnyugodtam.Apu is látta.Aztán kb 4 éves voltam sztem erre én emlékszem h reggeliztem és kinéztem az ablakon, és az egyik háztető felett láttam.Nem írom le h hogy nézett ki mert nevetségesen hangzana és akkor nem hinnél nekem, meg kb ugyanannyi idősen apuéknál (elváltak) a konyhában volt felettem!!
2012. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 masni1 ***** válasza:
86%
A mi időnkben még " a szocializmus szelleme járta be Európát." Azt se láttuk.......
2012. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!