Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Wild közben alvásparalízis?

Wild közben alvásparalízis?

Figyelt kérdés

Amikor utánnanézten a wild teknikának, láttam egy képet a fázisairól. A tudatos álom előtt közvetlenül volt egy alvásparalízis rész, amitől megijedtem. Mennyire lesz ez érzékelhető számomra, ha kb. 4 órányi Rage* játék után állok neki a technikának ? Valószínüleg aki teljesen nyugodt, az nem érzékeli ezt a részt, de nekem még sosem volt tudatos álmom, tehát izgatott vagyok, +a játék. Még sosem olvastam arról, hogy milyen hatással vannak ezek a játékok az álmaimra, de nem hinném hogy nem fognak megjelenni bennük.


*Rage: ronda mutánsokkal teli FPS játék.



2012. júl. 5. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha debil számítógépes játékokkal kockúlsz rosszakat fogsz álmodni, ezt egy mezei paraszt is tudja !
2012. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
BF3 mal játsz...
2012. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: bocsi, nem olvastam át mégegyszer hogy mit írtam. Igazól arra lettem volnak kíváncsi, hogy az alvásparalízist mennyire sújosbítja. Nekem még sosem volt, ezért nem tudom hogy pontosan milyen, de mivel rengeteget olvastam róla, így nagyjából ismerem a jelenséget, és remélem hogy nem lenne olyan borzasztó, ha belefutnék

2: BF3-at vittem egy darabíg, de szerintem unalmas, folyton csak lőd ezt meg azt... semmi változatosság.

2012. júl. 6. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elalváskor jelentkező alvásparalízisnél nem hiszem, hogy túl élénkek lennének a hallucinációk, amikor az illető felébred és alvásparalízisben van és hallucinál az rendellenes és nem normális, nem "alap" működése a dolgoknak, ebben az értelemben tök más dolog az elalváskor jelentkezőhöz képest.
2012. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na így már egy fokkal nyugodtabban próbálkozok, köszi a választ.
2012. júl. 6. 13:16
 6/6 Lencsilány14 válasza:
Nekem gyakran szokott alvásparalízisem lenni,hát amit akkor át él az ember az szörnyű...14l
2012. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!