Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elsajátítottam a tudatos...

Elsajátítottam a tudatos álmodás technikáját. Minden nap van tudatos álmom, amire emlékszem. Mostanság viszont mikor elindul, felkelek egyből, ezt miért lehet?

Figyelt kérdés
Hozzáértők válaszát várom. Egy ideje mikor álomba merülök elvégzem mindig az álomtesztet, amit a nappalaimban is elvégzek 1×-2×. Álmomban egyből rájövök, hogy csak álmodom, mikor megkérdezem magamtól, hogy ébren vagyok -e vagy ez csak álom. De sajnos mikor felismerem, egyből elfoszlik a kép és felkelek. Nem tudom miért lehet...valami ötlet?
2012. jan. 17. 22:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Régen nem keltem fel, tudtam irányítani mindent, viszont egy ideje felkelek...
2012. jan. 17. 22:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy asztrál utazásnál úgy "kell" visszatérni a fizikai testedbe, hogy csak rágondolsz és már automatikusan viszlátot inthetsz.
2012. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A testem folyamatosan érzem akkor is ha álmodok, érzem a kezeimet, a lábaimat, érzem a hőmérsékletet. De az álmomban vagyok és irányítom. Mostanság viszont kezd kicsúszni, mert ha érzem a testemet, ill., hogy álomban vagyok és a tudatom érzékeli egyből felriadok. Azzal nincs gond, hogy felkeljek, ha úgy akarom az ébresztő előtt kelek fel 10 másodperccel és kinyomom.
2012. jan. 17. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig ez volt a problémám. Valószínűleg már eleve azt várod, hogy felébredsz, esetleg arra gondolsz, hogy felébredsz. Elviekben a konkrét tervek segíthetnek.

Az is előfordulhat, hogy sokáig egy pontot nézel, ami szintén ébredéssel jár.

2012. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Korlátot kell szabnod a tudatosságodnak. A teljes tudatosság az ébrenlét. Mély álom közben nincs tudatosság.


Egy vékony kötélen kell egyensúlyoznod az álom és az ébrenlét határán. Ahogy azt be tudtad gyakorolni, hogy álmodban tudatosabbá válj, ugyanígy ki kell alakítanod egy technikát arra, hogy kicsit mélyítsd az álmod és csökkents a tudatosságod, ha szüséges.


Különben felébredsz.


Meg kell tanulnod elengedni a dolgokat, vágyakat, gondolatokat.

2012. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! Az igaz, hogy nem teszek semmit, hogy az álmomban maradjak, tudom rá a módokat...de nincs rá időm, mert egyből elkezd foszlani...ma megnézem, hogy mit tudtam hasznosítani a válaszokból és leírom. Mégegyszer köszi!
2012. jan. 17. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán fixálod a tekinteted álmodban.

Ebben írnak a nem kívánt felébredésekről és a lehetséges okokról:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat! Nem megy még mindig küzdök vele, lehet hagyom a csudába, azért nem szuperál, mert erőltetem.
2012. febr. 7. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!