Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy az aurámban...

Lehetséges, hogy az aurámban lenne egy másik lélek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

elmesélném a hajnalban átélt tapasztalataimat.

Már régebb óta foglalkozom rendszeres meditációval és 3. szemes nyitással, elég jó eredményekkel.

Hajnalban arra lettem figyelmes félálomban, hogy teljesen lebénult a testem ( alvásparalízis ), és elkezdett rázkódni a testem, és közben egy Földihez nem hasonlítható hangot hallottam. Láttam a csakráimat 3. szemen keresztül, ahogy folyamatosan energiával telnek meg és egyre jobban erősödött ez a hang. Kirajzolódott egy fekete alak rajtam a mellkasomon feküdt... :S Közben nem bírtam mozdulni, félelmetes volt. Majd egyszercsak jobb karom elkezdett emelkedni a plafon fele, és a fejem is elkezdett lebegni, olyan érzésem volt. Nagyon megijedtem ettől, mert úgy éreztem testkilépés lenne belőle, és mikor kinyitottam szemem gyorsan még láttam egy pillanatra fejem felett zöldes színben az asztrális kezemet elhalványodni. Közben fizikai kezem végig testem mellett volt.


Létezik, hogy aurámban egy szellem lenne? Vagy mi lehetett ez, hogy testelhagyás közben feküdt rajtam egy sötét alak?


Mielőtt jönnétek, hogy kevesebb LSD, kevesebb alkohol, hangsúlyoznám, hogy nem élek egyikkel se. Józan életet élek teljesen, és mostanában kimerült se vagyok. Lelki betegségem sincs. :)


Ennek fényében várom a véleményeteket ezzel kapcsolatosan.

Köszönettel: 27/F



2012. szept. 13. 16:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Szó sincs itt LSD-ről, vagy alkoholról. Nem lehet, hogy epilepsziás rohamod volt?
2012. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Antimod ***** válasza:
47%
Alvásparalízis és testelhagyás együtt? Miért tartozna a "sötét alak" hozzád vagy az aurádhoz?
2012. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hajlamos epilepsziára sem... :D

Hogy miért tartozna hozzám? Hát mert szorosan testemhez simult, feje mellkasomon volt. Mintha egymásba lettünk volna nőve. Ne nézzetek bolondnak, mondom semmilyen betegségem nincs, és drogot sem fogyasztok.

2012. szept. 13. 16:51
 4/24 Antimod ***** válasza:
90%
Alvásparalízis során a mellkason ülő sötét alak nagyon gyakori jelenség.
2012. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De ki lehet ez a sötét alak? Mi lenne a célja? :)

Én jártas vagyok eléggé szellemi dolgokban, de erre nem jövök rá.

2012. szept. 13. 17:37
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem lehetsz túl jártas a ,,szellemi dolgokban" ha ilyeneket elhiszel.:-)))) Mármint, ilyesmiket lehet képzelni, minél inkább hisz ezekben az izékben valaki annál nagyobb meggyőződéssel képes hasonlókat hallucinálni. Több okból is létezik hallucináció, legegyszerűbb a félálomban történő képzelgés. Mindenki arról képzeleg leginkább amiben szeretne(sőt:akar) hinni:-))Nem feltétlenül betegség vagy anyag okozhatja, bár azt doki nélkül kijelenteni,hogy nincs semmi bajod, eléggé fura a történeted fényében:-)))
2012. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mivel régebbóta nyitogatok 3. szemet, látom aurát már jó pár napja. Valamint tudok olyan információkat emberekről, amit nem tudhatnék, mivel életembe nem beszéltem velük azokról a dolgokról. :)
2012. szept. 13. 18:04
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Egy baj van ezzel a sztorival. Azt írod h egy fekete alak jelent meg, nem bírtál mozdulni, féltél stb. Most meg tök könnyedén leírod nekünk, plusz a kommentekben még ":D" nevetgélsz is. Tudod ha ezt tényleg átélted volna, akkor nem így reagálnál a dolgokra, nem vigyorognál itt nekünk, hanem még most is azon zakatolna az agyad, h mi is történt. Ergo kamu. Azért jó próbálkozás.
2012. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nemtudom ki nevet itt, de mind1.

A barom hozzászóláson nevettem, hogy miért merem azt mondani nincs semmi bajom... :D

Tudjátok ha valaki hallucinál az teljesen más.

Igen zakatol egyfolytában agyam ki lehetett ez az alak.

Egyébként szellemi vezetőre gyanakszom. Ez lenne a jobbik verzió.

2012. szept. 13. 19:15
 10/24 anonim ***** válasza:
szerintem egy Figyelő volt
2012. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!