Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A tükrök varázsa? A lélek...

A tükrök varázsa? A lélek átvonzása vagy mi a nyavalya.

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam és sokan mesélték is hogy a tükrök valami átjárók,dimenzió kapu vagy ilyesmi.Szóval aki elé áll azt beveszi(persze ezt nem úgy értem hogy a tested és továbbá senki nem lát)hanem hogy a lelked képét és ,hogy állítólag a szellemek is átjönnek rajta keresztül.Nem szoktam ezekben hinni és most is még ha igaz is akkor sem parázom tőlem mászkálhatnak ahova akarnak,csak jó tudni az ilyet.Ti mit mondotok rá? :) előre is köszi a válaszokat és kérlek mellőzük a viccnek szánt mondatokat.köszi:D
2011. szept. 12. 10:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
24%
A tükrök hagyományosan dimenziókapuként vannak számon tartva, érthető módon, pl. sok fantasyban felbukkan (a legismertebb nyilván a HP). Ettől függetlenül a tükör gyakorlatilag még mindig csak egy mindenféle misztikusságot nélkülöző üvegdarab. Mindenesetre ha valami ezoterikus választ akarsz hallani, akkor ne engem kérdezz, ugyanis szkeptikus vagyok az ilyesmikkel.
2011. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
35%

A tükrök a szellemvilágba nyitnak átjárót, nem de ezt nem anyagi, hanem lelki-asztrálios módon.

Szellemek jöhetnek rajta ki és a te szellemed részét is beszippanthatják (túlvilági időszámítás szerint szinte örökkévalóságig), bár ebből te amint magadhoz térsz semmit nem érzékelsz, max egy kis elbambulás szerűséget csinálsz.


Egyik ismerősöm teliholdkor energiatisztítást végzett és a tükör megigézte és beszippantotta a szellemi énjének egy részét. Azóta ő nagyon megváltozott, sokkal érzéketlenebb lett. Az orvosok sem tudnak vele mit kezdeni.

2011. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
utolsó író ez nagyon érdekes és elgondolkoztató.ezt hogy kell csinálni amit mondtál teliholdnál?
2011. szept. 12. 11:25
 4/78 anonim ***** válasza:
31%

A tükör arra való, hogy meg tudj borotválkozni vagy fésülködni.

Nem viccnek szántam, szerintem az előző válasz inkább poén lehetett, de ne sértődj meg ezeken. Nincsenek átjárók , szellemvilág meg hasonlók, a tükör ( bármennyire is érdekes dolog) nem ezo eszköz hanem nagyon is hétköznapi használati tárgy, erre találták ki. Persze ez unalmasabb , ezért nem is olyan jó elhinni, de sajnos tény.

2011. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
87%

11:23 Ezt tudod is valamivel bizonyítani?

Amúgy a tükör tényleg borotválkozásra és hasonlókra való akármilyen hihetetlen.

2011. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező egy ilyen történetet akart hallani, hát ilyet írtam neki.

Nem tudom hol olvasol ilyeneket és ki a molylepke, aki szerint a tükrök interdimenzionális portálok, de láthatóan szükséged van arra, hogy a bejövő információt megszűrd. Egyenlőre ezt be lehet tudni fiatalságodnak, előbb-utóbb minden bizonnyla kinősz az ilyen kérdésekből.

...És fel kell készülnöd arra, ha tovább foglalkozol a témával, akkor később korosztályodban már csak nevetség tárgya leszel (ez sajnos így van).


A tükör nem más, mint egy nagyon sima felület, amire olyan anyagot visznek fel, ami nagy részben ugyanolyan szögben veri vissza a beeső sugarakat, így nem szórja szét. Ha nagyon sokáig csiszolsz/polírozol egy rézlemezt, akkor készítettél egy tükröt. Nem lett attól az interdimenzionális kapu a szellemvilágba, hogy sima a felülete.

2011. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
31%

Ez az interdimenzionális kapu tényleg hülyeség nem más dimenziókba vezet... a saját dimenziónkból átjáró a saját dimenziónkba... huhh nehéz ezt elmagyarázni de olyan dolgokat enged a számunkra az érzékszerveinkkel érzékelhetetlen világból az érzékelhetőbe, amiket nem lehetne... de ez nagyon ritka, mert egy tükör csak nagyon ritkán van "nyitva" általában zárva van és amikor kinyílik akkor is csak nagyon rövid ideig. Egyébként van h észre lehet venni valami furcsaságot a tükörben csak olyan gyorsan visszaáll a dolog h az ember utána azt hiszi h csak káprázott a szeme és nem tulajdonít neki jelentőséget! Pedig akkor épp nyitva volt a tükör. Sztem mindannyiunkkal volt már ilyen!

A tükör maga am tuti nem lopja el a lelked az biztos, az már persze más kérdés h ki van a másik oldalán :P Lehetségesnek tartom h történt ilyen már h vkinek a lelkét átszívták a tükrön keresztül, de sztem ez nagyon nagyon nagyon ritka.

A szellemek viszont biztos h nem jönnek át a tükrön keresztül mert ők am sem ott vannak, mit keresnének ott?!

2011. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk ez a nyitva-zárva dolog nem igazán így működik mert a tükör nem egy kapu inkább egy eszköz, csak épp így tudom legjobban szemléltetni!
2011. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
66%
A tükör csak egy hátlapra felvitt vékony ezüstréteg, előtte egy üveglappal. Mi a misztikus ebben? A hátlap, az ezüst vagy az üveg? Vagy a fényvisszaverődés? Bármelyik is, egyik sem indokolja a tükrök kizárólagos átjáró funkcióját, ez a mese nagyon gyenge lábakon áll.
2011. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
48%
Mondom, hogy a tükör nem átjáró, hanem eszköz nekik...
2011. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!