Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet odaadni a lelked...

Hogyan lehet odaadni a lelked az ördögnek?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ez létezik egyáltalán?És ha igen mi értelme?Hogyan lehet megtenni?

Kérlek hogy kizárólag értelmes válaszokat írjatok.

Előre is köszönöm.



2012. aug. 21. 08:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Állítólag létezik egy ilyen könyv, aminek a tulajdonosa, ha azt kinyitja, megidézi az ördögöt.(nem jut eszembe a könyv címe)

Állítólag sok híres/tehetséges ember birtokolta ezt a könyvet.

Azzal magyarázta az egyház ezt a tehetséget, hogy az az ember eladta a lelkét az ördögnek, így ürügyeket adva az inkvizíciónak.

2012. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

itt egy vidi erről:

http://www.youtube.com/watch?v=_Sgcl83kttI

de úgy tudom a lelkedet nem tudod eladni... de azért próbálkozni csak szabad

2012. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem aki adná, azéra az ördög nem tart igényt
2012. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi van itt?:D

Mindenki el akarja itt adni a lelkét?

Nemrég volt egy ugyanilyen kérdés...

2012. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

gyakorold a fekete mágiát...

de ne akarj az ördöggel cimborálni.

2012. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz gondolataid vannak, akkor vele vagy. Mit kérnél cserébe tőle, mi az üzlet?
2012. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Természetesen a tudás.Túlságosan korlátozottnak vélem a jelenlegi helyzetem.Sokkal többet akarok tudni minden téren.
2012. aug. 24. 12:40
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyik másiknak ellentmond. Akinek van tudása, nem akarja odaadni a lelkét. Majdnem olyan matreriális nézőink kedvéért :), mintha az eszedet adnád az örgögnek és tudást szeretnél.
2012. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nem tudod odaadni neki. Ezt anno azért találta ki az Egyház, hogy beperelhesse és kivégeztethesse X-et meg Y-t, akik túl gazdagok vagy befolyásosak voltak, hogy eltűrjék őket.
2012. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek igaza van, de ne felejtsük meg, hogy mégis van, ha valaki megteremti magának. Ha mi is istenek vagyunk, akkor teremtők is valahol. Egyháznak elég bizonytalanságot kétségeket alkotni. Pápa szerintem már odaadta a lelkét, biztos szép karmával jár a munkája. Bár most az egyház is visszafogottabb, azaz diplomatikusan nem állít, mond semmit, ha ő hibás, akkor felhívja a szeretetre a figyelmet, sok meg lepetézik a gyönyörtől, ha egy pillanatra mond valami igazat, nem jó szándékkal.

Ha félsz, depresziós vagy, öngyilkossági hajlamokkal akkor sem vagy az ördögé, maximum játszik veled.

2012. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!