Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Reiki tanfolyamot varandosan...

Reiki tanfolyamot varandosan el lehet vegezni?

Figyelt kérdés

#reiki #reiki2.
2012. szept. 27. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Jó tanács. Bár nem tudom kihez akarnál menni, de nem feltétlenól jó ötlet. A reikinél egy bizonyos csatornát nyit meg a beavató a "kozmikus forrással", amit nem biztos, hogy a helyén tudna kezelni a várandós hölgy, és lehetséges, hogy növelné a stresszt, ami viszont a nemhogy a nőnek, de a babának sem jövedelmező.


A döntés persze a várandós hölgyé. Javasolnék inkább csak szellemi gyakorlást, ami meditáció formájában történik.


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. szept. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, LastOne.Left a valaszodat.

Reiki 2-öt. Az egyes utan nem törtent semmi különös, öszinten szolva meg csak uj informaciohoz sem jutottam, kiveve a reiki "fizikai kivitelezeset". (Es az egyes elött evekkel is tisztogattam magam "sajat modszerrel".) Amiatt lenne fontos, mert a 2-essel rövidebb ideig tart egy kezeles, ez kisgyerekek mellett nagyon nem mindegy.

2012. szept. 29. 18:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha valaki nincsen felkészülve, és egy nagy ugrás éri, akkor lehetnek "bajok", és ettől óvnálak téged.

Másrészről elgondolkodtató, hogy amikor egy nő várandós, akkor a beavatás kihat e a babára is, vagy csak a nőre van összpontosítva.

Értem én, hogy rövidebb a 2es reikivel a dolog, de szerintem az 1est is tudod úgy használni, hogy ne tartson sok ideig...mondjuk csak járatod az energiát "magadon" keresztül. Bár nem tudom konkrétan mi a "célod" a reikivel. Ezt lehet jó lenne tisztázni előbb.


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

En nem tudom megallapitani, hogy fel vagyok-e keszülve vagy nem. Akinel az egyest csinaltam, ö hamarosan az egyes utan megkeresett, mi ujsag, es javasolta a 2-est.

Amugy lehet, hogy furcsa, de szerintem az egyes reiki elötti "letisztitasaim" is voltak ilyenek, mint most, nem erzek különbseget, semmifele attörest. Es lehet, hogy furcsa, de elötte nem foglalkoztam a reiki temaval, igy azt sem tudtam, hogy a reiki tulajdonkeppen aura-letisztitas, de a (bio)energiakkal igen, ezekröl sokat tajekozodtam. (Igy egyebkent par dologban nem is ertek egyet az emlitett oktatoval, de ertelmetlen ezt szovatenni.)

Mivel gyogymasször vagyok, evekkel korabban a munkam soran is "ereztem" az energiat, meleget "atmenni" a kezemböl. Agykontroll ismeretek reven ilyenkor vizualizaltam, hogy atmegy, tehat a "bejön2 funkciot is a fejtetönel. Mindig tudtam, hogy vannak energiak, aura, talan a születesemtöl, ezekben sem volt semmi hirtelen attöres vagy meglepö info, hogy "je, az ezoteriaban megiscsak van valami". Szoval en csak ilyen egyszerü ember vagyok.

Milyen celra? Egyelöre sajat, es a gyerekeim. Ha majd ismet masszirozok, akkor jobban be lesz jaratva az ut, akinek szüksege van ra, azokon is atmegy.

Remelem, erthetö.

2012. okt. 1. 19:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja es kisbaba mellett, mint a legtöbb nö, evekig sem gondolhatok utana reikire, ezert is lenne jobb most megcsinalni.
2012. okt. 2. 10:24
 6/14 A kérdező kommentje:

*evekig sem gondolhatok utana reiki tanfolyamra

Meg kisgyerekkorban is necces bevallalni egesz napos tanfolyamokat.

2012. okt. 2. 10:25
 7/14 anonim válasza:
Kinél tanultad a reiki 1-et?? ha szabad kérdeznem ilyet :)
2012. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tom Benko ***** válasza:
Azt a pénzt inkább a gyerekre költsd, jobb lesz neki!
2012. okt. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Simán elvégezheted a reiki 2-t, nincs összefüggésben azzal, hogy várandós vagy, különösen ha eddig is sokat reikiztél. A 2. szinten szimbólumokat, különböző célzott technikákat fogsz tanulni és meg fog nőni az energia átadás képességed. Teljesen biztonságos.
2012. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A csakranyitasrol tudom, hogy igaza van LastOneLeft-nek, a megnyitasa valoban jarhat olyan tünetekkel. Ahogy a Bach cseppeknel is (amiket egyebkent legalabb egy evtizede szedek) lehetnek ilyenek, es minden bioinformaciot közvetitö szernel, pl. az energy ceg termekeinel, ha le lehet ezt ide irni. (Ezeket is szedtem/szedem.) Nekem egyetlen ilyen szernel sem jelentkezett semmilyen tünet az elejen, ill. annyi, hogy az arcvonasok nöiesebbek, kifinomultabbak.
2012. okt. 5. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!