Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki próbálta már ezt az...

Valaki próbálta már ezt az agykontrollos "bal agyféltekés tanfolyamot? Igaz? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem hogy 4 kezeléstől meg lehet tanulni, de az egyik ismerősöm azt mondja hogy igen. Tapasztalatokat szeretnék hogy írjatok, előre is köszi.
2012. aug. 25. 19:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, a legfontosabbat hagytam ki, rajztanfolyam.
2012. aug. 25. 19:48
 2/16 anonim ***** válasza:

Jobb agyféltekés, nem bal.

És egyébként igen, működik.

http://www.youtube.com/watch?v=yib0MiEq2MQ

2012. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 x) ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen működik. De a gimis rajztanárom mondta mindig hogy amíg nem látod át annak a tárgynak felépítését amit rajzolsz (mondjuk egy emberi arc) addig nem lesz jó a rajzod. Én részben egyetértek vele bár kicsit dilis volt, állandóan szivatott meg ijesztgetett mindenkit. Egyik órán például az első szexuális élményeiről beszélt művészettöri helyett. :D
2012. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én egyébként könyvből tanultam, az eredetiből. A Betty Edwards féléből.
2012. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
jobb és nem bal. nem kezelés, hanem tanfolyam. és meg lehet tanulni simán. nyilván nem lesz tőle azonnal művész az ember, de a látásmódot megtanulja. A rajzhoz nem kell különösebb kézügyesség, mert elég hozzá annyi, mint az íráshoz. A látásmód az, ami megkülönbözteti a művészt az átlagembertől. A látásmód pedig tanulható.
2012. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még, esetleg olyan érdekelne hogy aki volt, annak bevált-e és hogy mit kellett csinálnia ott. Akár itt, akár privátba.
2012. aug. 25. 21:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én voltam. első két nap nehéz volt, mindenki lefáradt agyilag. tök egyszerűnek tűnő feladatok voltak, aztán nap végén meg majd meghaltunk. tulképp vonalakat kellett csak rajzolni :) a 2. 3. nap élvezetes volt, és mi sem hittük el, hogy a 4. nap végére "profik" leszünk, és számunkra is hihetetlen volt, amikor tényleg azt rajzoltuk, ami a fotón volt. Tömören ennyi. Ja, mindenkinek sikerült, nyilván, volt aki nem volt olyan nagyon-nagyon ügyes, de még a legügyetlenebb is olyat alkotott, ami bárkinek irígylésre méltó.
2012. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! :)


Sokan nem igazán hiszik el, hogy 4 nap alatt meg lehet tanulni rajzolni, pedig saját magam tapasztaltam, hogy igenis lehetséges és működik a dolog. Nagyon érdekes élményben volt részem 2 éve, amikor az utólsó nap végén önarcképet rajzoltam magamról, amely egészen jól sikerült. Még annyit hozzátennék, hogy a tanfolyam nem csupán a rajzolásról szól...

Üdvözlettel és szeretettel, Bamina

2012. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
A Betty Edwards-os könyv működik csak éppen nincs benne semmi jobb agyféltekés dolog. Úgy van megírva, ahogy egy valósághű ábrázolásformát tanítani szándékozó könyvet érdemes, a jobb agyfélteke használata csak a marketing, az akkor éppen aktuális tudományos felfedezések sci-fi szerű felhasználása.
2012. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát én elég sok jobb agyféltekés dolgot találtam benne.
2012. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!