Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akiknek megnyílt már a 3....

Akiknek megnyílt már a 3. szemük, miket érzékeltek vele?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom, akiknek már aktív eléggé a 3. szemük, és nem csak pislákoló üzemmódban van.

Bevált praktikákat is meghallgatok, hogyan sikerült elérni és mennyi idő kellett hozzá. :)



2012. szept. 30. 23:58
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várnék, köszönöm!
2012. okt. 1. 00:28
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Erre én is kíváncsi vagyok. Van itt egyáltalán valaki, aki szerint ez a harmadik szem dolog nem kamu? Mit tud vele csinálni? (Nem lecseszésből... komolyan válaszoljon, kíváncsi vagyok!)
2012. okt. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem kamu, elhiheted. Igaz nekem még csak nyiladozik.

Egyelőre az aura első éteri burkát látom.

Sokszor megérzek idegen emberekről is biztos információkat.

Egyelőre ennyit értem el a nyiladozásával. :)

2012. okt. 1. 00:54
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
En eloszor azt gondoltam mikor eloszor hallottam a harmadik szemrol , h egy kuklopsz lesz az emberbol...na most meg azt hiszem a harmadik szem kinyilasa az h mas szemszogbol , magasabb latoszogbol szemleled a vilagot , atfogoan szal igen pl pillanatok alatt atlatsz dolgokat es megerzel elore dolgokat es egyertelmuen tudod mi az igazsag. De amugy tuti az aura is koze tartozik....
2012. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
75%
A tobozmirigyre gondolsz, mint harmadik szem?
2012. okt. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Igen a tobozmirigyre. :)

Nekem sokszor érződik feszülő érzés belül a homlokomba, és a tarkóm tájékán is, mióta nyitogatom.

2012. okt. 1. 02:31
 7/28 A kérdező kommentje:
Mivel a 3. szem nyilásával ébredezik a tobozmirigy, igen fizikailag érezheted a hatását. Azóta van ez, mióta éledezik a tobozmirigyem. :)
2012. okt. 1. 03:45
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

Tudjátok egyáltalán mi az a tobozmirigy, és h hol található? Mert nem úgy tűnik.

A tobozmirigy egy belső elválasztású mirigy, amely befolyásolja az agyalapi mirigy, a hasnyálmirigy Langerhans szigetek, mellékpajzsmirigy, mellékvesék, és a nemi mirigyek működését. A tobozmirigy váladékainak hatása főleg gátló jellegű.

Mivel ez a mirigy az agy közepén helyezkedik el, mélyen belül, ezért kétlem h a tarkófájásod ez okozná.

A melatoninnak, amit ez a mirigy termel, főbb hatásai közé tartozik h a nemi szerveket kisebbíti, gátolja a prosztatában a tesztoszteron-szintézist. Ezen kívül állatokon és embereken is kimutatták, h a melatonin fontos szerepet játszik a szexuálitás kialakulásában. A serdülőkor végén, a melatoninszint elkezd nőni, ezáltal megnő a vágy a szexualitás iránt. Az állatok ezt tudják szabályozni, ezért is van az általában, h a különböző fajok általában egyszerre szaporodnak, egyszerre hoznak utódot a világra. Az emberben viszont nem tudja szabályozni.

Ezek után nem tudom a tobozmirigynek mi köze lenne egy 3. szemhez, főleg h inkább gátló mirigy.

2012. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki azt látja, amit a saját gondolataival maga köré vonzott az asztrálsíkon. Javaslom előbb a jellemépítést, aztán a nyitogatást.
2012. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A gyakori befelé figyelés,önmagad megismerése mindenképp képessé tesz egy magasabb rendű megismerésre!A mit csinálok éppen,ki vagyok vagy mi zajlik most bennem kérdések segítenek az érzékelést néhány fokozattal feljebb állítani!


Ha önmagadat elkezded feltérképezni vagy még inkább megismerni,számos másokra irányuló kérdésedet,könnyebben meg tudod válaszolni!


Ezt akár nevezheted harmadik szemnek is,de mivel a látáshoz nem sok köze van,érdemesebb inkább egy magasabb rendű érzékelésnek hívni!És semmi köze nincs,semmiféle miszticizmushoz,emellett egy élethossznyi idő éppen elég a kimunkálásához!

2012. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!