Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akiknek megnyílt már a 3....

Akiknek megnyílt már a 3. szemük, miket érzékeltek vele?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom, akiknek már aktív eléggé a 3. szemük, és nem csak pislákoló üzemmódban van.

Bevált praktikákat is meghallgatok, hogyan sikerült elérni és mennyi idő kellett hozzá. :)



2012. szept. 30. 23:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
48%
Mi az az ,,asztrálsík" ? Hagyjatok már a kamumesékkel!!!
2012. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem megnyílt a harmadik szemem egy pillanat alatt. Panasonic gyártmány, HD minőségű, minden olyat látok vele, amit a másik két szememmel, de ez a harmadik semmit el nem felejt. Igazán csodálatos!
2012. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

#11!

Földrajzból mit tanultál? Még ezt se tudod? Az asztrálsík az asztrál hegyvidék alatt fekvő terület. Asztráliában található. Keresd meg a térképen!

2012. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
55%
Miert kellett lepontozni , ugyanarrol beszeltem mint Pietrosol...a harmadik szem elvont fogalom!
2012. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Alaque ***** válasza:
Muszaj volt kitorolni a valaszomat, igaz? Akkor leirom megegyszer. Ha nyomast erzel, akkor az tumor, nem harmadik szem. Vagy szerinted a harmadik szem valami fizikai dolog? :P
2012. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
Szia! Még nekem sem nyílt ki, de már az enyém is éget meg valamikor úgy érzem, hogy felrobban a homlokom. A megérzéseim néha nekem is bejönnek, meg én tökre élesen is látok valamikor, úgy, ahogy eddig csak photoshopolt képeken láttam. Én csakranyitó zenét hallgatok, meg youtuben nézek 936 Hz-s videót. Te?
2012. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%

#16!

A csakra-nyitány az nagyon szép.

A videókat nem lenne jobb 937,52 Hz képfrissítési frekvencián nézni? Az mégiscsak több.

Egyébként kellemes sokszemnyitogatást kívánok!

2012. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:

#17-es! Tudnál esetleg tippeket adni, hogy mik segíthetnének? Konkrét zenecím érdekelne engem is, meg egyéb praktikák.

A 937,52 Hz-esre rákerestem youtube-n, de semmit sem dobott ki. Igazából nem is mond semmit sem hogy mi az a képfrissítési frekvencia.

2012. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

#18!

A youtube, meg a google nem is találhat semmit. Én annál sokkal, de sokkal magasabb szinten vagyok. Egészen, az asztrál... misztrál... ausztrál... australopithecus szintjén!

Hú, de nehéz volt kimondani! Máskor könnyebbeket kérdezzél!

2012. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Reptoideket láttam.
2012. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!