Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 27-30hét körül megnyilt,...

Aki 27-30hét körül megnyilt, érzett valamit elötte? Fáj ott alul, vagy valami folyás?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sógornőm ő megnyílt pár mm-re de úgy írta le h előtte olyan érzése volt mint amikor a biciklizés után elnyomódott alulról a feneke is meg ott is...nem tudom milyen lehet de nekem ő így mesélte el...meg kicsit neki szivárgott a magzatvize is...sok pihenés és kúpot kell használnia...ha jól tudom...remélem segíthettem egy kicsit
2012. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a méhszájra gondolsz?Nekem kb. a 25-26. héttől C2100, de nem éreztem semmi különöset.

32 hkm

2012. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt nem lehet így kimondottan érezni, nekem is egyik vizsgálaton még teljesen zárt voltam 2 hétre rá meg egy ujjnyira nyitva, semmi különöset nem éreztem
2012. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen a méhszájra gondoltam :) Köszi a válaszokat
2012. szept. 23. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 ujjnyira nyitva a külső méhszáj, semmit nem éreztem, és nem is érzek azóta! 30hkm
2012. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28 hetes km vagyok és a méhszáj C:3100. Nem éreztem semmi különöset, amiből erre következtethettem volna. Fájdogálások voltak, meg folyás is volt, de ezek egyébként is előfordultak. Orvos szerint amúgy minden rendben van, nem vagyok fekvésre "ítélve", tiltani sem tilt semmit. Bár azért én igyekszem óvatosabb lenni meg többet pihengetni. :)
2012. szept. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!