Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti láttátok az "Inuaki, a...

Ti láttátok az "Inuaki, a bennem élő Replitián" című videót és ha igen akkor mit gondoltok a dologról?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamit olvastam róla, de gyökérségnek tűnt. Alapból azt gondolom az ilyenekről, hogy csak valaki hírnevet akar magának, vagy pénzt, és kreál egy ilyen történetet.
2012. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajj, első vagyok. Azt hozzáteszem, hogy azon kívül, hogy lehetségesnek tartom bármilyen idegen lény létezését. (na jó, majdnem bármilyenét :)
2012. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem csak az a durva hogy egy 10 év körüli gyerek mond ilyeneket olyan szóhasználattal,komolysággal és olyan természetesen és összefüggően... és mindig ugyan azt és össze tudja kapcsolni a dolgokat a történetében meg ilyenek. Vagy nagyon be va tanítva vagy nagyon beteg vagy nem tudom. A youtubon meg lehet találni néhány videót róla.
2012. okt. 16. 10:53
 4/8 A kérdező kommentje:
7 éves volt az első interjún. Én személy szerint nem hiszek a dologban de nagyon ügyesen össze van ez hozva,amúgy meg vannak a kissrácnak jó gondolatai is, néhány dolgot jobban el tud magyarázni mint sok felnőtt és van benne valamiféle spontaneitás is. Nem ugy néz ki mintha be lenne tanítva de akkor hogyan jön belőle? Nekem ez az érdekes
2012. okt. 16. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Aljasság egy gyereket így kihasználni. Néhány "okos" gondolat, de egy fecske nem csinál nyarat. Vagy a fantáziája elég élénk, vagy betanították neki.
2012. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tom Benko ***** válasza:
Aljasság egy gyereket ilyenre kihasználni.
2012. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyerek viszi haza a pénzt, ezért csinálja, ezért csináltatják vele.
2012. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tízévesen én is fabrikáltam hasonló agyament történeteket...Radvánszky és a görény, Szörme és a budipapír stb. :D Poénnak jók voltak,de másnak aligha.

Ha belegondolok, hogy pár évvel később születek, és írok egy "Adalbert, a bennem élő lumbulábi" című könyvet, kőgazdag lehetnék :$

2012. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!