Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Néha amikor ülök a buszon és az ablakot nézem, megpillantok valakit, aztán felfogom hogy én vagyok. Nem tudok mosolyogni. Rengetegszer megtörténik, hogy magamhoz beszélek. Hangosan. Megyek az utcán és beszélgetek magammal. Aztán mikor visszagondolok arra hogy miről beszéltem, fogalmam sincs. Még a járókelők is furcsán néznek, kihez beszélek? Amikor boldog vagyok, az csak pillanatnyi és rövid idejű. Azt sem tudom hogy kerültem ide. Magyarországon éltem, aztán Ausztriában, most Angliában élek Londonban. Egyszerűen nem tudom hogy mi történik velem. Hova kerülök következőnek ? Tudatosan terveztem mindent, de most nem emlékszek semmire.
2012. okt. 29. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Örülök hogy nem itt élsz, mert egy bolond vagy.
2012. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igazából nem tudom,hogy mi lehet veled,de nekem csak egy szó ugrott be erről az egészről, az pedig a tudathasadás.
2012. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el orvoshoz.

Ezt most komolyan mondom mert tényleg baj hogy gyakorlatilag bolond vagy.

2012. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem öt szó jutott eszembe, k-a-m-u.
2012. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem iszol rendesen.
2012. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem kamu, de ha mégsem akkor meg tudathasadásod van.
2012. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit írsz az nem a tudathasadásra (amit persze tévesen szoktak használni), hanem a disszociatív személyiségre utal.


"A multiplex személyiségzavart gyakran összekeverik a skizofréniával, vagy a tudathasadás formáival. Voltaképpen bárki bele eshet ebbe a kis hibába, hiszen a multiplex személyiség is egyfajta tudathasadás, ha ezt szó szerint értjük. Ennek a zavarnak több elnevezést is adtak, a legegyszerűbb és legtalálóbb a többszemélyűség, de a multiplex személyiségzavar kissé szakszerűbb. A betegség velejárója, tünete a fejfájás, az emlékezetkiesés.


Az általános eset az, hogy az egyik személyiség tisztában van a másik jelenlétével, ismeri, és ezzel együtt tud élni."

2012. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat sajnos en is Londonban, de eleg nagy, remelem nem futunk ossze...

De ne aggodj, itt nem fogsz feltunni, rengeteg a flugos...:)

2012. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!