Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki segítene nekem telkinéz...

Valaki segítene nekem telkinézis témában?

Figyelt kérdés
ma van két napja hogy elkezdtem gyakorolni a PSI Wheel-t de nem mozdul...Szerintem nem koncentrálok eléggé. Olyan valakit keresek, aki szívesen segítene nekem, tapasztalatait, élményeit elmondá ezzel kapcsolatban. NORMÁLIS VÁLSZOKAT KÉREK! AKI NEM HISZ BENNE, AZ NE VÁLASZOLJON!!!!!

2012. nov. 11. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

" AKI NEM HISZ BENNE, AZ NE VÁLASZOLJON!!!!!"

És ha válaszolok mi lesz?

Azért nem sikerül, mert ez egy hülyeség, a videókban trükkökkel mozgatják:P

Sok itt a buta.

2012. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Ebben a rovatban az a jó, hogy ha magasan van a hasznossági mutatód, itt bizton számíthatsz arra, hogy lehúznak. Bármit írhatsz.

De le lehet húzni engem is nulláig, mínuszba is mehetek, de a mi nincs, az nincs. Mindegy, ki hisz benne, ki nem.


A pszichokinézissel foglalkozik a tudomány is, az elfogadott módon és eszközökkel kutatható. Jelen álláspont szerint ellent mond a termodinamika 2. törvényének, illetve a lendület megmaradásának törvényével.

Azt túlzás lenne állítanom, hogy Egely Györgyöt ismerem, mert csak egyszer találkoztam vele. Az ő kerekét én minden előkészület nélkül elfordítottam, sőt körülöttem aki kipróbálta, mindenkinek elfordult.

2012. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Kérdezö, ne legyél már ilyen naív... az elsö válaszoló is leírta, hogy trükökkel mozgatják ezeket.


Sajnos nincs olyan, hogy telekinézis, csak a filmekben, könyvekben, játékokban, stb...

2012. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Veronika, ezt azért így ne jelentsük ki! A tudomány is kutatja. Írtam is róla, de nekem nem fontos hinni. De rá lehet keresni akár a neten is nagy, komoly kutatóközpontok dokumentumai között. Nincs ma merev elutasítás. Ha bebizonyosodna, hogy van, akkor sok elmélet borulna, újra kellene az egész világképet formálni. De ilyen volt már néhány az elmúlt évszázadokban. Lásd pl. görbült tér, csillag közi utazás féreglyukon át, stb. Régebben fekete lyuk csak a Rákóczi téren volt, meg a Bérkocsis utca környékén. Ma a létezésük bizonyosnak tűnik.

De közben néhányan – köztük a kérdező is – azt gondolhatják, csak szószaporítás, amiket írok, nincs köze a kérdéshez. De nagyon is van!

A témától függetlenül: Kedves kérdező! Mi olyan tudománnyal rendelkezel, amelyet két nap alatt sajátítottál el? Gondolod, hogy ennyi idő bármire is elegendő? Ha érdekel a téma, foglalkozz vele továbbra is, kitartóan. Ismereteim szerint az Egely-kerék is ilyen szerkezet, nekem abban a kerék minden különösebb hókusz-pókusz nélkül elfordult. Kollégáknak is.

2012. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Paulik Áron válasza:
25%

"Nincs ma merev elutasítás"

Szerintem azért nincs, mert jóérzésű fizikus ilyesmivel nem is foglalkozik. Közröhej :) Ne haragudj kedves kérdező, de sajnállak :)

2012. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak miért írsz hülyeséget, kedves előttem szóló. Mint írtam, foglalkozik vele a tudomány. Keress rá általad is mértékadó webhelyen, szakfolyóiratban. Nem a Blikkben hallottam, s nem a Mónyikasóban olvastam.
2012. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Atudomány azon része amely foglalkozik ezzel be is bizonyítja sorra,hogy nem létezik.....Erről ennyit......De aki nem fektet energiát olyasmibe amiről már kezdeti hipotézisnél sejthető,hogy nincs az talán picivel okosabb.....
2012. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Üdv!

2 hét kell minimum az elsajátításhoz.

Képzeld el hogy a tárgy amit mozgatni akarsz abba "beleerőlteted" a gondolatodat, mintha "belefúrnád" a tudatodat a tárgyba és ha érzel a homlokod közepén bizsergő érzést akkor már jó. Utána érzed a mentálisan a tárgyat akkor már képzeld el hogy mozgatod amerre akarod. SOK GYAKORLÁS KELL! Előbb utóbb sikerülni fog.

2012. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

7.-nek (nov. 19., 11.31)

Itt nem látszik, ki mit írt be, így nem várható el, hogy a hozzászólásokat egyben értékeld. Én írtam arról, hogy a tudomány vizsgálja, kutatja. Jelenlegi sorszámok szerint 2., 4. 6. Ezt így együtt tessék kezelni, s ne velem vitatkozni, amikor tudományos szakfolyóiratokban, lexikonokban is megtalálható ugyanez.

Az érvelésed nem helyes, mely szerint ami nincs, vagy nem bizonyítható, azzal a tudomány nem foglalkozik. Elég csak egyet említenem, a vallást. Bizony-bizony rengeteg egyetem és főiskola foglalkozik vele.

2012. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem,hogy miért ír, aki nem ért hozzá! Az,hogy van aki trükkökkel mozgatja a tárgyakat,nem azt jelenti, hogy mindenki. Igaza van azoknak, akik sok gyakorlást javasolnak. Gyakorolj sokat és a homlokodban érezni fogod a bizsergés.
2012. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!