Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most álmodtam egy igen furát....

Most álmodtam egy igen furát. A többi lent és csak olyan írjon aki tényleg segíteni akar. Van aki benne van ebben a témában?

Figyelt kérdés
Az álomban a régi sulimban voltam dolgoztam vagy valami hasonló (Ez nem tiszta) és volt ott két csaj akik rám másztak. Sexuálisan "zaklattak". utánna a régi sulim falujában voltam ott láttam a volt csajomat de ennyi volt. Ezek mit jelenthetnek? Aki tud (és akar) és nem hülyeséget akar írni, az írjon.

2012. aug. 22. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit. De komolyan, semmit.

Hiányzik a volt csajod, simán eszedbe jutott. A két csaj lehet két barátnője, akik nem kedveltek, satöbbi.

2012. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ismeretlenek voltak. Nem is láttam őket és nem is ismerem. de a két csaj meg az álom elején volt. a volt csajommal meg már régen szakítottunk és nem is keressük egymást mert durván szétmentünk és azóta nekem már van csajom és úgy tudom neki is van már valakije :)
2012. aug. 22. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy ismeretlenek voltak, még nem jelent semmit.

Én álmodtam már négerrel is, pedig egyet sem ismerek.

Attól meg, hogy szakítottatok, még eszedbejuthatott valamikor. Vagy csak tudat alatt.

2012. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább az utóbbi :)
2012. aug. 22. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát figyi, ha valami nagyon érthetetlen és furcsa szimbólumot álmodtál volna, akkor még meg is érteném, hogy nem érted. :) De szex-szel? Úgy szokás mondani, hogy éhes disznó makkal álmodik, vagy egyszerűen ez járt a fejedben az exeddel együtt korábban. :)
2012. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!