Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » KEITH BARRY. Az a részt a...

KEITH BARRY. Az a részt a youtube-n hol van, amiben a marketingeseket utaztatja akik elhiszik, hogy az ötletük a sajátjuk?

Figyelt kérdés

Már átnéztem youtube-n a "keith berry trükjei" öt perces epizodokat ,de egyikben sincs, pedig youtube-on láttam többször is, pár hónapja utoljára!


(A "trükkjei" 8 epizódjában tévesen szerepel a neve egyébként ,tehát arra "berry"-ként lehet rákeresni,, holott helyesen BARRY.)


Szóval inkább Barry-ként lesz valaho la youtube-on... annyit kerestem, de nem lelem. :S Valakit tudja linkelni? :)



2012. dec. 9. 18:30
 1/7 anonim válasza:

Az, amiben két marketingest kér meg arra, hogy rajzoljanak neki reklámot az állatpreparátoros cégéhez?

Én is ezt keresem, ha egyről beszélünk.

2012. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az az! :)

Lehet, hogy levettél?.. :S

Az de mekkora! :)

A... hm... IGEN! LANTOZÓ MEDVE, VAGY MI. :D

2012. dec. 10. 22:08
 3/7 anonim válasza:

Igen igen! :D

Még kérdést is írtam ki róla, de sajnos nem jött válasz. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Azóta sem találom... Biztos levették akkor. Próbáltam különböző kulcs szavakkal angolul rákeresni googleban, de nem sikerült így sem találnom semmit. :S

2012. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké, megírtam a mentalista nevét a te kérdésednél, így két kérdés van már ugyanarról, nagyobb eséllyel kapunk választ. ;)

Köszi, ment a zöld kéz, ketten nagyobb eséllyel akadunk rá. :)

2012. dec. 11. 11:31
 5/7 anonim válasza:
Szia! Én tudom, de az nem Keith Berry... itt van: http://www.youtube.com/watch?v=k5bGRbCiU4c&list=PL28E4CC2248..
2013. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi! :D
2013. jan. 17. 10:03
 7/7 anonim válasza:
Szívesen :)
2013. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!