Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez ellen lehet tenni? Többilent

Ez ellen lehet tenni? Többilent

Figyelt kérdés
Nap mindt nap hallom hogy valaki járkál a padláson. De csak egyedül vagyok otthon. Nagyon megijedek csináltam hangfelvételt és mintha valaki azt mondaná hogy: jó kb így hallatszódik : joú meg amikor átjöttek a barátnőim akkor hallottuk hogy lent a lakásba futott felénk valami barátnő mmég sírt is.Segítsetek nagyon félek .. Milyen szellem lehet ez ???? mit akar??? akar bántani?? s.o.s.
2012. dec. 15. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Azt mondta, hogy joú?


Szerintem félrehallottad és azt mondta, hogy loú. Biztos egy mutáns loú berepült a padlásra.

2012. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy akar bántani, csak a pénzetek kell neki. Szóval: Ékszereket, készpént (ami csak van!!!) tessék kitenni jól látható helyre, ha ő azt elviszi akkor nem fog visszajönni többet.
2012. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Jézusom, ez inkább egy menyét lesz.
2012. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez bizony a jó öreg Padlási Reptoid lesz. Várjatok 21-éig, akkor lejön, de utána azt fogjátok kívánni, bár fent maradt volna.
2012. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Remélem,hogy olvasod a válaszokat és érted is amit üzenni szeretnének:Szellemvilág NEM létezik.

Ettől még keress okot a hangra,lehet,hogy csak képzeled,lehet,hogy tényleg egy rágcsáló(ú) vagy valaki szórakoztat ,mert tudja,hogy hiszel az ilyen kamumesékben.

2012. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is rágcsáló.
2012. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A hangfelvételt töltsd fel valahova h meg tudjuk hallgatni!
2012. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
92%
Nem lehet hogy a te házadat is megszállták a hippik? Eric Cartman ki írtja neked őket!
2012. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!