Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez ellen mit tehetek/tehetünk?

Ez ellen mit tehetek/tehetünk?

Figyelt kérdés
15 éves lányok vagyunk és hiszünk a szellemekben. Lehet butaság meg bolondoknak néztek de ez van. Mind ketten úgy érezzük hogy figyelnek és otthon mindig félünk de máshol valahogy seholsem. Ő amikor alvás közbe a falhoz fordul mindig hall maga mögött mintha járkálna valaki, és mindig hallanak hangokat a házukban. Én pedig mintha valaki folyton figyelne, és valahogy mindig rossz érzésem van otthon, nem tudjuk hogy ezek mitől lehetnek és igazából senki sem hisz nekünk. Azis hozzá járul a félelmünkhoz hogy az ő házuk alapja 50 éves a miénk pedig 100 és ezis eléggé kétségbeejtő. Nem tudjuk tényleg hogy ez ellen mit tehetünk. Persze a házaink már fel lettek újonan újítva de az alapok akkoris régiek. És az én félelmemhez az a gonolat is hozzájárul hogy hány ember hallhatott meg abban a házban 100 éve és náluk is sokan meghaltak. Hogy lehet ezt kideríteni szakember segítsége nélkül hogy tényleg vannak szellemek? És ha kierül hogy igaz mit lehetne ellene tenni vagyis elűzni vagy valami? Előreis köszönöm az értelmes válaszokat!
2010. máj. 25. 09:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csak azért féltek,mert bebeszélitek magatoknak ezt a szellem-dolgot,amúgy nincs ott senki.Tapasztatalat,én is folyton parázok :D De aztán előveszem a "jobbik eszem",és tudom,hogy nincs itt senki,vagy ha van is,akkor nem engem figyel,csak bebeszélem magamnak :D
2010. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Majd kinövitek lányok.
2010. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Van erre egy nagyon találó példa.


Ha volt már tapasztalatod bolhával, kullanccsal, akkor leszűrhetted a hiszékenységgel kapcsolatos legfontosabb tudnivalót. Ugyebár ha egyet láttál (rendszerint kutyán-macskán), akkor jó ideig itt is viszket, ott is keresgélni kéne stb. Igazából viszont teljesen összetéveszthetetlen a "téves riasztás" és az, amikor tényleg mászik vagy ugrándozik a bőrödön valami. A legtöbben lazán leélnek egy élethosszt azzal, hogy ők viszketnek ha rágondolnak is. Pedig végtelenül egyszerű: ég és föld a különbség "azt hiszem" és "nézd már!" közt.

2010. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

mindegy hogy így van e vagy sem, eddig nem bán tottak ezután sem fognak. Szerintem nincs ott senki. a Lépkedés hőtágulás is előidézhet ilyen hangokat.

Én manókat láttam amikor kicasi voltma tudtma hogy nincsneke ott de vlaahogy a sötétben mindig előjöttek... mamár smemi sincs. Ne foglalkozz vele már később nem fogod hallani.

2010. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Lányok!

Nincs ezzel semmi gond! Meglehet hogy szellemek laknak nálatok, az előttem kommentezők biztos nem tudják miről beszéltek. Nem is értem mit keresnek az ezo részben...

Én nem rég ismertem meg egy testvérpárost akiknél szellemek laknak, de már ők hozzászoktak. Már nevetnek rajtuk inkább. Az egyikük néha látja is őket, de nagyon ritkán. Leginkább "csak" hallják a ténykedésüket, és a "gondolataikat". De amúgy meg nem kell félni a szellemektől. És leginkább segítségre szorulnának, nem elűzésre.

2010. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én manókat láttam amikor kicasi voltma tudtma hogy nincsneke ott de vlaahogy a sötétben mindig előjöttek... mamár smemi sincs."

Régen gyerek voltál, de nem azt jelenti hogy beképzelted volna magadnak. A gyerekek sok mindent látnak, amit egy felnőtt nem, sőt ha egy gyerek szellemet lát, és elmondja az anyukájának, az csak legyint rá hogy milyen nagy a fantáziája a gyereknek, a végén már a gyerek se fogja elhinni amit lát, később meg már nem is látja....

2010. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért járnak ide akik leblenyálják más véleményét hiszen ez egy vélemény kifejtő fórum, ahol jószándékú emberek mondják el tapasztalataikat.


egyébként érdekes megmagyarázhatatlan dolgok földhözragadt emberekkel nem történnek, nem esik a fejükre megmagyarázhatatlanul semmi és még a fény jelenségekre is mindig van egy fizikai képletük... érdekes

Én nem vagyok földjö ragadt, érzek én is energiákat jelenléteket, de nem magyarázok feleslegesen semmit bele.

És persze nem blenyálom le más jóakaratú megjegyzését sem.

Csak én szedek itt bérescseppet?

2010. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11:28 ln mindig elhittem amit látok, mind a mai napig elhiszem hogy ott voltak. Magyarázatot sosem kerestem rá, felesleges volt ott voltak és kész, nem féltem tőlük, nem mindegyiktől.
2010. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen ellentmondásos amit írtam sajnálom én sem tudom mit higgyek el ez igaz bocsi:-)

a mansó voltam :-)

2010. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd mikor szalagcím lesz, hogy bódiszilvit megharapta egy szellem, akkor kezdhettek aggódni :D :D
2010. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!