Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik az átok boszorkányság...

Létezik az átok boszorkányság és minden furcsa gyertyás szertartás nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy személy, aki nagyon rossz dolgot tett velem, nagyon sokáig hatalmas negatív düh tombolt bennem, és ahogy így lenni szokott rosszat kívántam ennek az embernek. Történt pár hete, hogy a rosszakaróm egyik hozzátartozója elhunyt. Véletlen tragédia vagy átok?
2012. dec. 17. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:
boszorkánysággal és minden furcsa gyertyás szertartással sem létezik átok
2012. dec. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Létezik átok igen. Egy jóbarátom is elátkozott már többeket és pontosan az jött létre, amiket kívánt nekik .
2012. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sokan azt mondják hogy a gondolatnak ereje van,ha valakire negatívan gondolsz elvileg elérheted hogy rossz dolgok történjenek vele,velem is volt hasonló de akkor az ilyenekről még nem nagyon tudtam

apum halála óta anyum együtt volt egy nős férfival aki ivott és néha verte,11 éves voltam úgyhogy nem sokat tehettem de mindig az volt bennem hogy el kell tűnnie az életünkből,egy nap fogtam a telefonomat és azzal a mondattal hogy "most végleg eltűnsz a közelünkből"kitöröltem a számát,suliban voltam,amikor hazaértem kiderült hogy felakasztotta magát a pincénkben

máig nem tudom hogy azért történt mert így teljesült az hogy "eltüntettem"őt az életünkből(nem kívántam a halálát),vagy csak véletlen volt mert pár perc eltérés volt a között hogy kitöröltem a számát és hogy felakasztotta magát,így bűntudatom van mert félek hogy miattam halt meg,hiába hogy nem ezt kértem

2012. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Még ujj vagyok az oldalon.

És mivel foglalkozok a témával ezért hozá szolok.

Igen is létezik átok és varázslat.

Most lesz julius 10-én 8-éve hogy a boszorkányságot tanulom.

Igaz a helyes irásom miatt nehezen megy a varázs igék müködtetése de sikerűlnek.

Én személy szerint jóra használom.

8-évesen kezdődöt minden amikor nagy szám volt mi felénk a bűbájos boszorkák cimű film tesoimal rendszeresen játszodtunk és főzeteket is főztünk mikor honapokal késöbb sikerűlt az egyik robanó főzetem a szűleim pszihologushóz vittek mert azt hiték hogy bolond vagyok.

A doktor úr nagyon kedves volt és mikor meg mutattam hogy mít tudok meg értette a szűleimel hogy ez áldás idő kőzben ki derűlt hogy volt a családunkban boszorkány.

Azota a fözet otta tanulom.

És a mai napig boszorkány vagyok.

És már sok emberről vettem le rontást.

Ha gondolod irj űzit és segítek másban is.

További jó idö töltést

Sziasztok.

2013. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!