Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez vajon mi lehet és mit...

Ez vajon mi lehet és mit tudnék tenni ellene? Éjjelente nem bírok megmoccani és olyan mintha valami szórítana az ágyhoz és eközben folyik rólam a víz és iszonyatosan ver a szívem.

Figyelt kérdés
Az van,h kb 1 éve azt álmodtam,h le esik a telefonom és abban a pillanatban le esett és fel riadtam.Rá pár napra arra ébredte,h próbálok fel ülni,de valami vissza húz .Utána mostanáig semmi ilyesmi nem történt.De kb másfél hete többször keltem arra,h nem bírok megmoccani és hevesen dobog a szívem és ver a víz ahogyan ezt már fent említettem.Ráadásul kb 5 napja még fel kapcsoltam a kis lámpámat erre mikor 1-2 nap elteltével újra fel akartam kapcsolni ki volt húzva.(Megkérdeztem a szüleimet nem ők húzták ki)Tegnap meg mikor feljöttem a szobámba a hamutál le volt esve a helyéről és senki nem volt a szobámba és ezek után este lementem a nappalinkba bekapcsoltam a tv-t (szólt hangosan) ki mentem mosogatni és egyszercsak nagy csönd,bementem megnézni mi van és teljesen le volt némítva.Valakinek valami tippje mit tehetnék ez ellen vagy egyáltalán mitől van?
2013. jan. 28. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

ha ez igaz akkor simán szellem.én is laktam együtt velük örjitö. de ugyis kapni fogod itt a szkeptikus válaszokat.

megfelelö embert kell hivni aki elküldi. ennyit tudsz tenni.

2013. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis.
2013. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
ez elég fura helyzet,és velem ilyen még nem volt, szóval nem tudom(bocs,hogy nem tudtam segíteni)
2013. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Az előző lakásban, ahol laktunk egy jószándélú szellem lakott. Nagyon kedveltem és is és a lányom is.

Este becsukódott az ablak, betakarta az alvó lányomat (8 hónapos volt). A lányom egész biztosan látta őt, mert mindíg dumálgatott valakivel.

Viszont gyakran jött akkoriban rám furcsa fullagás. Mindig az asztmámra fogtam, míg egy este úgy éreztem mintha az ágyba préseltek volna.

Másnap azonnal orvoshoz mentem, aki egy légbuborékot talált a bal tüdőlebenyem érhálózatában. A szellem ezt jelezte nekem.

Egy barátnőmnél viszont ártő szellem lakott, durvább mint nálad. Kiborította a szekrényt, stb. Ha el akarod űzni a tiédet, elmondom a trükkjét.

2013. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2013. jan. 29. 08:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első rész alvásparalízisre utal, olvass utána, de kerüld a misztikus magyarázatokat, ez egy egyszerű, hétköznapi jelenség, ami sok embert érint (engem is, megszoktam).

A kihúzott lámpákkal és kikapcsolt tévékkel nem tudok mit kezdeni.

2013. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
az én természetgyógyászom (úgy tudom országszerte) jár szelleműzésre! nálunk is volt 1, elküldte máshova, azóta nyugi van :)
2013. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ez tuti alvási paralízis. velem is előfordul,de szerencsére rendszertelenül ami nem olyan gáz, akkor az ha rendszeresen mondjuk minden nap. szerintem ezt hogy leesik valami, ki kapcsol stb csak halucináció.nekem is ez van hogy mintha le lennék bénulva,zsibbadnak a testrészeim, és néha azt halucinálom ,hogy eközben valaki mellettem van, olyat is "álmodtam " ,hogy lebegek stb. , van olyan is amikor nagyon hangos minden és zúg a fejem,nagyon sz*r de hát ez van, nem kell bepánikolni mert el múlik pár perc után,vagy inkább pár másodperc
2013. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még 1x köszönöm szépen :)
2013. febr. 4. 18:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2019. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!