Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miert van az hogy iszonyatosan...

Miert van az hogy iszonyatosan felek a sotetben? Ennyire?

Figyelt kérdés
isoznyatosan felek a sotetben az utcan ithon barhol barkivel, mindig felek hogy kirabolnak, le utnek, meg eroszakolnak, vagy eppen van valaki a szobamban vagy be jon valaki az ablakomat ejszakara mindig bezarom telen/nyaron, telen mindig bent alszik a kutyam de akkor is felek, a szobam emeleten van nem tudnak fel maszni, kis varosban elunk es a kornyek sem olyan hogy betorjenek vagy akarmi...ejel felek fel kapcsolni a vilanyt vagy kimenni mozsdoba mert felek hogy van valaki a szobaba es varja hogy felkeljek, felek le lepni az agyrol mert felek h van valaki az agyam alatt.horror filmet mar tobb eve nem nezek mert felek hogy roszabb lessz...nem tudok nyugodt lenni semmi fele kepen a sotetben. .mit tegyek ellene?
2011. szept. 1. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
hát szégyen,nem szégyen de én is nagyon félek a sötétben,mert akkor olyan sebezhetőnek érzem magam,ezért mindig sólámpával alszok ami elég világos,mégse zavar:D
2011. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a horrorfilmre tippeltem volna, de attól, h nem nézel, még lehet rád rossz hatással az utolsó alkalom, mikor néztél. Ne maradj sose egyedül és kerüld a sötét helyeket. Otthon fokozatosan szoktasd magad a sötétséghez és nyugodj meg, senki nem fog legalább ott bántani. :)
2011. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez mit keres ebben a kategóriában?

Erős fóbiád van, amit nem ártana kezelni, mert nyilván zavar a mindennapjaidban. Mint írták próbáld fokozatosan szoktatni magad hozzá, mindig egy kicsit többet merj megtenni, és próbálj rájönni, hogy honnan eredhet ez az érzés.

Ha úgy érzed, hogy magadtól nem sikerül legyőzni kérd szakember segítségét.

Persze sok helyzetben minden ember fél kicsit a sötéttől, mert kiszolgáltatottak lehetünk, de ez már túl sok.

2011. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
volt regen egy tortenet amit kereszt szuleim halottak egy apacatol(vagy annak keszult nem tudom mar) akit felvettek mert stopolt, o meselte nekik hogy nemreg gyilkoltak meg a szobatarsat efele keppen: magaba maradt a szobaban a szobatarsa es ez a no elment valahova majd vissza ment a szobaba mert megint el kellet menjen es ide mar vitte a taskajat..viszont o elfelejtette h a szobatarsa a szobaban kellet volna legyen.. es o nem kapcsolta fel a fillanyt mert tudta hol van a taskaja csak be futott erte... aztan haza ment es fel volt irva a falra verrel hogy fel kapcsoltad volna a villanyt te is igy vegezted volna..es azota felek ennyire.. de mar tobb evel ezelott volt ugy 3-4edikes lehettem..ha nem 2....most megyek 10be.. 16/L
2011. szept. 2. 00:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy gázpisztolyt azt legálisan tarthatod.

Melléteszel egy gázsprét egy kisbicskát. Ennyit megér a biztonságod. Én is tartottam férfi létemre mindíg attól hogy leütnek kirabolnak ilyenek. mióta felszerelkeztem a legzordabb körülmények emberek között se félek. és mivel nem félek ez látszik rajtam. Mivel látják nem félek így be se mernek támadni. És ez így már meg is van oldva. Egyszer kötöttek belém úgy hogy használnom kellett a fegyvert ,előkaptam és mielőtt lőhettem volna elszaladtak. Azóta magabiztosabb vagyok és ha félek rágondolok hogy én lépéselőnyben vagyok nem gyengén. És lehet 150 kilós az illető akkoris földhözvágja egy erősen vegyszerezett paprikás töltet. És még bele se pusztul.. (Rohadjon meg) Max ha szétrugdosod a fejét míg fetreng.

2011. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kössz szépen,ma már nem alszok:D
2011. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, ez egy városi legenda, a keresztszüleid csak rémsztoriztak,ettől be ne tojjál már. Ezt már kábé akkor hallottam, amikor még meg sem voltál :)

Igaza volt az egyik előttem szólónak, ezek a félelmek már fóbiaszerűvé váltak én javaslom, hogy menj el egy szakemberhez (pszichiáter). Sok sikert.

2011. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Solarian ***** válasza:
Ne félj. Van egy rakás ilyen legenda, de gondolom nem szeretnéd hogy leirjam neked a gyűjteményem... Mind1. Lényeg, hogy nem kell félni a sötétben, mert téged is elrejt. Persz ha kimész az utca közepére a lámpafénybe akkor süt rólad hogy félsz és préda vagy. Legyél inkább a vadász, válj eggyé az éj árnyaival. Én speciel szeretem a sötétet, mert kellemes, alvásra kitűnően alkalmas, és pihentető. Tényleg nem tok igy neten keresztül többet tenni mint mondani, hogy ne félj. ;) 16F
2011. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Solarian ***** válasza:
Bármi kérdés óhaj sóhaj bánat van irj privátot nyugottan.
2011. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!