Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » SOS SZEM=tekintet volt már...

SOS SZEM=tekintet volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy régi barátom de sajnos nagyon ritkán tudunk találkozni (fiú-lány) Mikor mélyen bele nézek a szemébe,szinte el veszek benne és meg szűnik körülöttem minden,(nagyon jó érzés)le írhatatlan.Aztán mikor kicsit közelebb kerülünk egymáshoz,már érezhető egy ponton,hogy ÁLLJ!Azt érzem mintha egy üveg fal vagy valami hasonló lenne köztünk,de 1xvolt hogy "áttörtük" azt a bizonyos "falat" és teljesen el vesztem:)annyira jó volt az illető közelében,ahogy meg érintett,meg csókolt.Komolyabb további esemény nem történt. Már nem találkozunk egymással,talán majd újra pár év múlva:) vagy nem:) nem tudom:) Mit gondoltok erről a történetről?
2013. márc. 1. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerelem. Ilyen egyszerű. De vonzalom biztos, amiből előbb utóbb az első lesz.
2013. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Imádom... :)
2013. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerelem, ennyi. De ez miért a parapszichológiába lett írva?:D
2013. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PrettyVillain ***** válasza:
"Ez a szerelem, én nem is keresem, tiszta mint a jég, egyszrűen szép." :)
2013. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen szép:) De honnan tudjuk meg hogy ez egyoldalú? Vagy a másik fél is így érez ilyenkor?
2013. márc. 2. 17:50
 6/8 peter123456789 válasza:
0%
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2013. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igekötők! be ki le fel meg el át kersztül ide oda szét össze vissza rá... ;)
2013. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen "szembenelveszős" történet sohasem egyoldalú. Meglehetősen ritka(én 54 év alatt 4x éreztem) és az jelzi, hogy ti ketten nagyon tudnátok szeretni egymást. Keresd meg, ha jó akarsz magadnak!
2013. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!