Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Közel három éve vagyok kapcsolatban, de nem működik úgy, mint kellene... Három hónapja az interneten megismertem egy srácot, találkoztunk. Második alkalommal elmondtam neki, hogy nem vagyok egyedül.Addig arról volt szó, hogy együtt leszünk párként, és utána is.Csak közben telt múlt az idő, heti rendszerességgel találkozunk, eleinte hetente többször is, mert másik városban lakik.Most ott tartunk,hogy még mindig kapcsolatban vagyok,pedig döntenem kellene,tudom,hogy a másikat akarom,de mégsem vagyok egyedül.Ebben a helyzetben mindenki szenved és nagyon nehéz.Nem elég a távolság, még viták is vannak,de tudom,hogy ha többször látnánk egymást,és könnyebben kijönnénk,ha egyedül lennék.Egyszer azt mondja velem szeretne lenni párként,máskor meg,hogy nem.Volt hogy szexkapcsolatot akart,aztán mégsem.Emiatt is nehéz a döntés,hogy így úgymond ugrál érzelmileg.Azt nem értem még,hogy pl fenn vagyok még azokon az ismerkedős oldalakon, és ugyanazt csinálja, amit én.Ő előtte nem volt ilyesmi oldalakon fenn.Mire jó ugyanazt tenni?

Nem kérek kioktatást, mert tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok jó ember, de ember vagyok, vannak hibáim, ahogy mindenkinek.Csupán tanácsokra, véleményekre vagyok kíváncsi.Nem ezektől függ a dolog,de szélesebben körben, és több vélemény által hátha felnyílik a szemem.



2013. febr. 27. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor te csalod a másik barátod akivel 3 éve vagy együtt ?
2013. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dönts de hamar, mert 2 szék közt a pad alá esel mint én. 30F
2013. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te dönts...


1. Nyilván a 3 éves kapcsolatodnak lőttek, ezzel szakitanod kellene.


2. Másik meg messze van, meg azt se tudja mit akar, vagy is dugni azt igen de hát ez ösztönös..


Szerintem keress egy normális barátot.

2013. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne hülyítsd a jelenlegit. Mond el neki mi a helyzet.

Fordított helyzetben neked se esne jól.

Amúgy melyik oldalon vagy fent?

2013. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-es,sajnos ki kell,hogy mondjam,igen.

2-es,elmesélnéd a történetedet?

2013. febr. 27. 13:19
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as,annyira nincs messze.Mióta elmondtam neki,hogy nem vagyok egyedül,adott időt,hogy döntsek, ez már kétszer is letelt,azóta mondogatja,hogy egyszer szeretne velem lenni,máskor meg nem.Ráadásul én elvárok tőle dolgokat,holott tudom,hogy nem tehetném.


4-es,ha szakítok vele,akkor sem fogom neki elmondani ezt a dolgot,nem akarok nagyobb fájdalmat okozni.

Mit számít,hogy hol vagyok fenn?

2013. febr. 27. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
én is volatm ugyanebben a helyzetben,ott is a lánynak volt pasija aki nem bánt vele valami tul jol,nagyon sokat kuzdottem érte hiszen a lány képtelen volt dontenni,szerelmet is vallott nekem,5 honapig tartott a dolog és utána szakitott a barátjával és azota egyut vagyunk,szeressuk egymást,és még soha ennyi szeretet szerelmet nem kaptam senkitol,támaszai vagyunk egymásnak és semmi pénzért sem hagynánk el egymást másikért mert sokat csalodtunk és tudjuk hogy csak egymásban találtuk meg a szerelmet. a lány 25 én 28 éves férfi..
2013. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó olvasni pozitív történetet is :) Én nem vallottam szerelmet, ő mondott nekem annyit,hogy több van tetszésnél.Írtad,hogy 5 hónapig küzdöttél,de ezt is embere válogatja,hogy ki meddig bírja.És megbízol benne annak ellenére,ahogyan megismerkedtetek?
2013. febr. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!