Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » S. O. S Valaki hasonló helyzet...

S. O. S Valaki hasonló helyzetben? PLS

Figyelt kérdés

Kb 5 éves korom óta 1 héten egyszer azt álmodom hogy nyár van és szürkület és át változotom 1 álattá ami pontosabban 1 nagy róka és el kezdek az ismert utcákban 4 kézláb futni... És pontosan nyáron szürkületkor el kap 1 érzés ... A hideg is ki ráz illetve ha mély levegőt veszek olyan érzésem van hogy tudatosul bennem a gondolat hogy képes vok át vátltozni és 4 kézláb futni és bolyongani mint 1 szellem vagy mint az az állat amit említettem az imént ... Ez nagyon komoly idáig akikben bíztam és el mondtam nekik természetes reakciójuk az volt hogy hülye vagyok... Remélem itt nem kapok offokat és oltásokat mert ez nagyon komoly aki hasonló helyzetben volt már vagy ilyesmit tapasztalt már valamikor is az írjon PLS !!!


ÉS KÜLÖN FEL SZERETNÉM HÍVNI AZOK FIGYELMÉT AKIK OLTÁST AKARNAK ÍRNI NE TEGYÉK PLS ! MERT EZ NEM VICC HALÁL KOMOLY!


2011. ápr. 2. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

szerintem túlságosan megtetszett neked ez a dolog, és már lassan bemeséled magadnak az egészet..

ne gondolj rá, és elmúlik

am hány éves vagy?

2011. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tom Benko ***** válasza:
78%
Valami gyerekkori emlék lehet, ami ilyen viccesen rögzült. Ne foglalkozz vele, egy idő után megszűnik.
2011. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális komikat. Sajnos nem valami emlék , szinte nem is tudom mihez kapcsolni ezt a dolgot. Csak 1 tippem van de azt majd később le írom ha találok 1 olyas valakit aki hasonló helyzetben van egyébként 16/F
2011. ápr. 2. 23:21
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is az álmaid hatására túlságosan beleélted magad, és így mivel álmodból ismered azt az érzést milyen átváltozni, ezért érzed úgy a valóságban, hogy az az érzés már megtörtént tehát tudod milyen az , az álmaid miatt pontosabban.
2011. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen sokszor álmodtad már, akkor nem csoda, hogy ekkora hatással van rád. Mikor hasonló a környezet mint az álmodban, akkor beugrik, és teljesen átjár úgymond az álom hangulata.
2011. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet ez utolsó komizó sajnos ez nem lehet hogy csupán csak be képzeltem magamnak és csak emléxek rá mert azért is mert a kérdésben nem írtam le azt ami a leg meg döbbentőb :) Nappal 100 méter sprint után ki fulladok , viszont szürkületkor és este bő 400-500 métert le tudnék futni... Sőt én 95 kg 180cm magas vok nem valami sovány alkat és mégis a barátomat aki 168 magas és 55kg sprintbe le hagyom ( szürkületkor ) ( nyáron ) , nappal meg mire én el indulok ő már a célban van ! És ami még meg döbbentő tud lenni az az hogy mikor ilyen sprinteket tervezünk és csináljuk mikor benne vagyok a futásba újra el kap az a furcsa érzés mintha elő akarna törni belőlem az az állat vagy lény....
2011. ápr. 3. 00:05
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ebben sincs semmi meglepő! Este tisztább a levegő és általában hűvösebb is van,ezért kellemesebb futni. Az érzésed pedig azért jön elő,mert már teljesen bebeszélted ezt magadnak.
2011. ápr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
hát ez elég érdekes,nem tudok rá mit mondani....róka voltál előző életedben...
2011. ápr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
el szoktam menni én hetente 2-3 X futni, és este én is jobban szeretek. furcsamód én napközben szinte végig fáradt vagyok, este pedig friss. és hát szerintem is nagyon sokszor álmodtad már szóval... vagy egy rókaember vagy.
2011. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!