Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hipnózis egy fiú segítségével?...

Hipnózis egy fiú segítségével? Milyen lesz, ha igen?

Figyelt kérdés

Ö... Én ezt egyszer már kiírtam, de kitörölték vagy kitöröltették, mert "ha nyilvánvalóan szánt szándékkel más kategóriát választottál, akkor kérdésed törlésre kerül" :D Igen, direkt tettem oda, mert kihangsúlyoztam, hogy egy olyan fiúról és lányról van szó, akik között mély érzelmi kötelék van. Na mindegy. :D


Szóval ezt a fiút szeretném megkérni erre, hogy segítsen, akivel nagyon szeretjük egymást. Szeretném ha visszavinne az emlékeim közé, mert én egyedül önhipnózissal képtelen vagyok visszamenni. Szerintetek ez helyes dolog lenne?


2013. márc. 6. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pontosan mi is a probléma forrása?

Mert addig értem,hogy vájkálni akarsz az emlékeidben,de minek?

2013. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Karbonát:

Tudom, hogy nem jó dolog a múlton töprengeni, és az emlékek között élni, nem is ezt szeretném. Csak - ahogy ez a srác fogalmazott "teljes életciklusok vesznek ki az életedből" - ezt azért így megfogalmazva túlzásnak vélem, de legalább már érthető mire gondolok.

Nem nagyon érdekel mi volt évekkel ezelőtt (persze izgi lenne visszamenni az időben), csak azt szeretném "visszahozni" és újra megélni, ami 2 héttel, pár hónappal ezelőtt történt... Lehet, hogy tudom, mi volt 1-2 hete, de érzelmileg már nem tartozom hozzá. Ami elég kár, ha például a közelmúltból szeretnék pozitív megerősítést nyerni! (meg egyébként is rosszul esik)

2013. márc. 6. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
hát már bocsi. de ez hülyeség 2 héttel ezelőtti érzelmeidhez visszamenni!!!egyébként meg ezért hipnózist max kókler csinál meg. ez gyógyításra való nem pedig játékra
2013. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tehát fel akarsz támasztani érzelmeket a múltadból,hogy pozitív élményt szerezz?

Próbáld meg ugyanezt megtenni a jövőben.Dolgozz azon,hogy ismét átéld,anélkül,hogy egy bizonyos érzelmet ismételgetsz a múltadból.Mindenki van úgy,hogy átélne még egyszer egy bizonyos szituációt,csak az érzelmek miatt,de ennek nincs értelme.Nem lenne ugyanolyan.

Nem a legjobb példa,de mintha találnál egy jó számot,és egyfolytában azt hallgatnád,mert tetszik neked.Egy idő után ráunsz,és kénytelen vagy keresni egy másikat,mert az előzőt rongyosra hallgattad.

A lényeg,hogy nem élhetnéd át ugyanúgy még egyszer,de elérheted,hogy hasonló érzelmeket produkálj.Az sem lesz ugyanolyan,de éppen ettől lesz szép.A pillanat teszi egyedivé,nem lehet megismételni.

Szóval érd el,hogy máskor is hasonló érzelmeid legyenek,keresd meg azokat/azt a tárgyat ami kiváltotta belőled legutóbb.

2013. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Miért lenne hülyeség? Én nem szeretem azt az érzést, amikor "közvetlenül a hátam mögött" nincs semmi.

Szeretném visszaidézni a JÓ dolgokat. A Jó érzéseket. Mert ha pl egy barát, vagy akárki aki amúgy szeret, de óvatlanul megsért nincs meg az a képességem, hogy azt gondoljam: "Ó, egye fene, nem kell emiatt aggódni, hiszen olyan jó volt múlt héten amikor együtt ettük azt a finom sütit!"

Egyébként elég romantikusan regényes lenne, ha pont Ő számolna vissza, és irányítana hipnózisnál :D

"Mire háromig számolok, te megérkezel, és érzed ahogy a szívem dobog az arcod alatt" :D Ez csak egy példa.

Szóval ez a része is izgat. meg a komolyabb része is. Ez a hiányérzet (bizonytalanság?) az egyetlen dolog ami miatt szorongok.


Karbonát, hát ebben igazad van, köszönöm...

2013. márc. 6. 20:19
 6/12 A kérdező kommentje:

Na meg még az kimaradt, hogy

a fiú is "kész van" tőlem, mert nem emlékezek az eltelt közös éveinkre (csak hallomásból).

2013. márc. 6. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el ha a fiu barátoddal 1 évnyi közös emlék kiesik... Nem éppen ő törölte ki neked? Máskor is hipnotizált már? Mennyi idős hol tanult ilyet?

Én is elmennék egy ilyenre nekem is olyan mintha hiányozna valami de nem egy év max 1-2 nap lehet. De lehet csak álom volt, de max. akkor arra emlékeznék végig.

2013. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem hipnotizált.... :)
2013. márc. 7. 15:15
 9/12 anonim ***** válasza:
És miért nem akarja újra átélni veled ezeket a pillanatokat,ahelyett,hogy hipnotizálnának.
2013. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
?
2013. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!