Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti hisztek a rontásban?

Ti hisztek a rontásban?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyonfoglalkoztam ezzel,ameddig nem történt meg a következő eset.Anyukám egy évvel ezelőtt és idén is,ugyanabban a hónapban ugyanazon a helyen elesett,s mindkét alkalommal eltörte valamijét.Először az egyik lábát majd idén mindkét kezét.Elmentek paphoz,és most azt állítják hogy az a bizonyos hely meg van rontva,és emiatt történtek ezek a dolgok.Én nem igazán hiszek ebben,szinte már bolondnak nézem és nem tudom mit gondoljak.Hozzáértők válaszát várom.

2013. márc. 13. 20:55
1 2
 1/12 bogdanocsi válasza:
20%
Igen,rontás létezik,akár hiszünk benne,akár nem.Ez tény.
2013. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos eléggé makacs vagyok,nem akarok hinni benne,pedig régebben én is hittem az ilyesmiben. Valamiért amiután ilyen dolgokról beszélek,elkap egy félelem szerű érzés,mintha attòl félnék hogy a tossz a közelemben van,ésezt az érzést utálom
2013. márc. 13. 21:45
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Rontás nincs. Ha az a hely meglenne rontva, akkor ott állandóan baleseteknek kellene történnie. Csak a babonások hisznek a rontásban.
2013. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem hiszek benne. Csak annak létezik, aki el hiszi hogy létezik. Tehát nagyon jól teszed, hogy nem hiszel benne.
2013. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen létezik.

Én egyszer csináltam is és meglepődtem a hatásán.

Igaz én önvédelemből tettem.

Az eset a köv. volt.volt egy közeli munkatársam,aki nagyon a helyemre pályázott és nagyon irigy volt.A szemembe vigyorgott és állandóan szervezkedett ellenem.

Annyira elegem volt belőle,hogy gyakorlatilag 1 éven keresztül,minden nap programoztam,hogy minden rossz és ártó szándék,amit felém küld bumerángként térjen vissza hozzá és ne tudjon ártani nekem.

Szóval nem konkrét dolgot akartam neki,hanem,hogy a saját ártó szándéka ne rajtam hasson,hanem a feladón.

Egyre rosszabb lett neki,és mesélték az ismerősei,hogy "meghülyült",mert a fejébe vette,hogy rontás van rajta és elment valami rontás levevőhöz.

Állítólag 3 emberre tippelt és ezért 3 gyertyát kellett meggyújtani és amelyiknél (nem tudom,hogy) viselkedett a gyertya,mert a gyertya volt a teszt,hogy ki lehet,avval az illetővel kellett létrehozni újra a jobb kapcsolatot a rontáslevevőnek.

Akkor ledöbbentem,hogy 2 hete elműlt az "átkozásom",de annyira,hogy egyszerűen képtelen voltam tovább csinálni és ő is mindenféle ellenem indított praktikával és rosszindulattal felhagyott.

Sőt pl tegnap ő tett nekem egy nagy szívességet,pedig már rég nem találkoztunk.

Pedig komolyan mondom egészen a rontás levételig,híresen rossz volt a kapcsolatunk.

Úgyhogy én hiszek benne.

2013. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne.

F/21.

2013. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Gyomorrontást kapok ettől a rontás-témától. Könyörgöm, 2013-at írunk!
2013. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Már bocs de ez hol releváns érv, hogy 2013-at írunk?


Könyörgöm bio-kertészkedjetek!

2013. márc. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát szerintem is ha valaki nagyon akraja vagy hisz benne az létezik. Elvégre sok minden létezik attól független hogy nem látjuk. Például vallásosak szempontjából Isten és Jézus. Bobonások szempontjából pedig ezek... aztmondják a voodoo-t sem csak egy gyerek írta össze a mesekönyvében! HA valamit nagyon szeretsz vagy akarsz az úgy is lessz ha teszel érte! :)
2013. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A rontás dologhoz nem sokat tudok hozzáfűzni csak annyit hogy nem hiszek benne,de vannak elcseszett,vesztőhelyek,átkozott házak abba már hiszek,nem messze tőlem van egy ilyen ház,volt egy család,ez a sztori tuti, nem kamu!-élt egy család a 90-es évek elején benne ,férj ,feleség három fiúgyermek,először az asszonyt agyonütötte az áram,aztán a férje lezüllött teljesen,kb. öt év alkoholizálás után egyszer hazament részegen és rágyújtott,a cigi kigyújtotta az ágyneműt és megfulladt a füsttől.Két évvel utána volt egy verekedés szerelmi ügyek miatt amikor a legnagyobbik fiút agyonverték egy baltával otthon,hihetetlen de rá 3évre leégett a a fél ház rövidzárlat miatt.
2013. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!