Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek az átkokban? Illetve...

Hisztek az átkokban? Illetve a rontásban?

Figyelt kérdés

úgy érzem, hogy valaki elátkozott , mert a baj már lassan 2 éve mindennap jelen van az életemben.

Hisztek az ilyen dolgokban?

Esetleg kit kell hivni, hogy rólam, családomról, lakásomról levegye az átkot? jósnőt? papot?

honnan tudom, hogy nem csak mondja magáról az illető, hogy ért a rontás levételéről?


2010. ápr. 30. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én speciel hiszek benne,mert nekem is elég elcseszett életem van...
2010. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha pénzt kér a leszedésért valaki az tuti nem jó, de ha hiszel benne papot megpróbálhatsz.

Am meg miben nyilvánul meg az elátkozottságod?

Nem hiszek az ilyesmiben...

Ha jófej vagy az emberekkel elvileg viszonylag jó érzéssel lehet élni. Ismétlem viszonylag...

2010. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
54%
Addig tart amíg hiszel benne. Amióta én optimista vagyok nagyságrendekkel több jó dolog történik velem. Nem, nincs sem átok, sem rontás. Nem másban kell keresni a hibát. Könnyebb nyavalyogni mint tenni a jó dolgokért.
2010. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

17:43

Akinek az anyagi körülményei nem engedik meg hogy tegyen a jóért,az mit csináljon?!

2010. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én hiszek az ilyen dolgokban. Próbáld meg felvenni a kapcsolatot Kovács Magyar Andrással, ha Ő nem is tud segíteni, biztos ismer olyan embert, aki segíthet. Vagy valamilyen ezoterikus újságban keress valakit.

Mondjuk Kovács Magyar András tényleg tud, és biztos nem palizna át.

2010. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is hiszek benne.

Igyekszem nem kicsinyes lenne, túllépni dolgokon, újra és újra felállni, de mégis mindig történik vmi negatívum. Biztos az előző életem, mert most tényleg semi rosszat..pláne gyerekként.

és azóta..

lassan tönkremegyek bele.

Pedig bízom, mindig. Aztán jön a füles.. :(

Rákeresek akit írtál, köszi

remélem, nem törlik..

2010. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
tele hibával, bocs, elütések..
2010. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem másban keresem a hibát, és másokkal sem szoktam gonosz lenni vagy ilyesmi sőt....


pozitivan már abszolult nem tudok gondolkodni, mert mindig eltökélem, hogy ennél rosszabb már nem jöhet és láss csodát mégis...

Ez mi? ha nem átok...


sajnos van olyan ember a környezetemben akinek szurja a szemét ha valami sikerül a másik embernek...


végeztem a sulival, komoly kapcsolatom lett, jó munkahelyem, kocsim, lakásom persze minez hitelből és erre nagyon irigy volt...


na azóta csak a rossz történik velem/velünk...


pedig amim van azért megdolgoztam és nem az ölembe hullt, de mindegy ennek nem itt a helye.


Szóval azért gondolom, hogy elátkozott, mert már hallottam a szájából más embereket is átkozni...

2010. ápr. 30. 19:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyit fűznék hozzá, hogy nem csak akarattal, hanem akaratlanul is meg lehet valakit átkozni. Főleg, ha az illető (mmint aki átkoz), annak jó érzéke van az ilyen (ezoterikus) dolgokhoz. És akaratlanul is, de a rossz gondolataival megátkoz. Magadat is meg tudod védeni az ilyenektől, például ha védőburkot képzelsz magad köré, amin csak a jó jöhet be, a rossz visszapattan.
2010. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

renata0214@freemail.hu

Írj neki,nekem nagyon sokat segített és nem vitt anyagi csődbe:)))

Sok sikert és fel a fejjel!!

2010. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!