Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Most mit tegyek? (többi lent)

Kováts Bianka kérdése:

Most mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
10 éves vagyok és hajlamos az epilepsziára. kb. másfél éves korom óta általában mindn nap legalább 1 órát gépezek. kb. 5-6 éves lehettem, mikor megtaláltam az első horror képeket. 8 éves koromban pedig már valós rémtörténetekkel rémisztgettek nálam nagyobb barátaim. 9 évesen pedig már rátaláltam ilyenekre, hogy Mereana Mordegard Glesgorv, Slenderman, Scary maze game stb. Ma pedig a Suicide Mouse és a smile.jpg vált életemben elérhetőve. Nagyon vonzódom a horror filmekhez, mint például a Kör-höz, A mirrors 2-höz stb. És én ezeket tovább szeretném kutatni, de mivel a nagymamám a mái napig epilepsziás rohamokban küzd (vmikor egy nap 14 szer lett rosszul) Én pedig emiatt hajlamos vagyok az epilepsziára. Most mit csináljak?

2013. máj. 7. 19:05
 1/7 fersk ***** válasza:

A sokszínű, villódzó, kavargó képek a veszélyesek.

Egy óra belefér, ha nem olyanok sokáig, mint fent írtam.

2013. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most hajlamos vagy,vagy sem,mert azt írod,hogy másfél éves korod óta,akkor kellett lenni rohamnak is,ha így leírod,hogy 8,5éve vagy hajlamos!vagy másfél éves korod óta gépezel?mindkét értelemben elég értelmetlen!!
2013. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én ugy tudom hogy ez lehet hogy 80 évesen jön ki, lehet hogy 5 évesen, lehet hogy tini koromban, szoval az ember idegrendszerétől függ...
2013. máj. 9. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:

hát bármikor kijöhet bárkin, akinek van olyan családtagja, akinek valamilyen idegrendszeri megbetegedése van

ez ellen nem tudsz mit tenni

ha elő akar jönni,akkor elő is fog

ha meg nem,akkor nem

2013. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 garage store válasza:
[link] itt egy hasznos tipp
2013. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: Köszi, ez 100%-ban felhozta bennem az adrenalint. Nem számítottam egy ceppet sem erre. :D Ez ritka eset, ha valaki meg tud ijeszteni, szal GRATULÁLOK :D Nem jött még ki rajtam XD DE kösssszzziii

:)

2013. júl. 15. 17:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy az uccsó válaszolótól kérdem: honnan szedted? Ha én megijedtem egy kicsit, akkor akit legjobban utálok, az ettől össze szarná, hugyozná magát XDDDDD
2013. júl. 15. 17:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!