Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mi a csoda lehetett? Nem...

Ez mi a csoda lehetett? Nem nagyon hiszek a szellemekben.

Figyelt kérdés

Már reggel volt, még félálomban lehettem. Egyszercsak suttogást hallottam a tarkóm felől majd egy fuvallat érte a tarkómat ahogy mondta hogy cssssst. Mintha egy nyugtatás lett volna. Azonnal megpördültem az ágyban - hason aludtam - és eléggé megijedtem :S Nem volt senki más a szobában egyedül voltam.

Általában úgy veszem a dolgokat hogy mindennek van tudományos magyarázata, csak ez a furi érzés a tarkómon nem tudom mi lehetett. :S Mert ha a suttogást az okozhatta hogy az agyam akkor "kezdett felébredni" azt megértem, de a fuvallatot és a pisszegést amit éreztem a tarkómon azt nem értem.

Ti hisztek a szellemekben? Az én esetem mi lehetett?


2013. máj. 14. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát akkor az szellem volt, egy poltergeist!!
2013. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csonti95 xD ***** válasza:
38%

CASPER!


:D Szellemek nincsenek, nem is lesznek a büdös életbe' !!


Képzelődtél.

2013. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csonti95 xD ***** válasza:
38%
Ez a föld, Fizika, Gravitáció, feldobsz egy követ, leesik.
2013. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a sátán volt az.
2013. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sedacurforte válasza:
Amikor még a szüleimnél laktam, a szobámban nem mertem sötétben aludni, mert folyton valamit hallottam, éreztem, hogy valaki van mellettem, mindig pattogott, ropogott valami, de csak sötétben. A szüleim azt mondták képzelődöm. Elköltöztem, családtag beköltözött az én volt szobámban, és csak pár napot bírt ki, azt mondta igazam volt. Az új lakásunkban pedig éreztem a "tisztaságot", érted miről beszélek igaz?Lassan öt éve lakunk a lakásunkban, van kapott bútorunk is,illetve felújított, ami nem volt tiszta új, és már nem érzem tisztának a légkört, lehet a bútorokkal is jön szellem a házba?
2013. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Az alvásparalízisnek is lehetnek hasonló tünetei.
2013. máj. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napkiraly ***** válasza:
tényleg érdekes
2013. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a "cssssst" ezt én is szoktam hallani. Félálomban kitámolygok a klotyóra, olyankor mindig hallom.:D
2013. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem álmodtad. Pl. ha álmodban bevered a lábad, azt is elég valóságosnak érzed. Reggel meg, a kelés előtt félálomban még simán lehet ilyen szerintem. Néha én is érzem, h mintha hozzámérne vki, vagy ilyesmi, de csak álmodom. Mondjuk tény, hogy elég ijesztő tud lenni :D
2013. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!