Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt olyan, aki hisz a...

Van itt olyan, aki hisz a szellemekben? Éjszaka valami meg akart folytani!

Figyelt kérdés

Ez már nem először történik meg velem, arra ébredtem, hogy valami "erő" (nem tudom megfogalmazni) nyomja le a fejemet a párnámra, arccal lefelé, én pedig próbálok ezzel ellen védekezni, illetve kiabálni, hogy 'ne', de nem jön ki a hang a torkomon..

Ez már nem az első eset, máskor ébredtem erre, hogy valaki/valami folytogat.

Azért ilyen érdekes ez, mert alapból nem hiszek az ezoterikus dolgokban, de volt barátom fulladás következtében halt meg és mi van ha köze van ennek ezekhez a törénéseknek?

Éjszaka, még mielőtt elaludtam, éreztem, hogy olyan hideg járja át az egész testem, mintha valami hideg lebegne az ágyam felett, nagyon ijesztő volt.

Valaki segítsen kérem, hogy mit tegyek, komolyan vegyem ezt, vagy felejtsem el az egészet?

Ilyen szelleműző szakemberekre nincsen pénzem, meg nem tudom ki az aki tényleg megbízható lehet egyáltalán ilyen téren..

Szentelvíz/ macska beszerzése jó ötlet lehet?

Csak az a baj, hogy hiába űzném el az esetleges szellemet innen, attól még ha van valami elintézetlen dolga, nem oldódik meg, föleg, ha pont én vagyok az..

Hogy engedjem el, mit akarhat, miért akar megfojtani?

Köze lehet ahhoz, hogy pont tegnap este döntöttem el bánatomban hogy öngyilkos leszek?

Még annyi, hogy tényleg olyan érzésem van néha, mintha valaki "rámtelepedett" volna, szívná, ellopná az életerőm, jókedvemet.

Ha valaki végigolvasta, és ír valami hasznosat, nagyon megköszönném.



2012. dec. 9. 14:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak álmodod, ha nem akkor menj el orvoshoz, mert nem tudsz magadtól éjszaka levegőt venni.
2012. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

ok, de az még kérdéses:) mindenesetre nem akarom elrontani a család karácsonyi hangulatát, szóval marad azutánra:)

meg igazából ez amúgy mellékes része a kérdésemnek, elsősorban a szellemes részére várnak valami választ.

2012. dec. 9. 14:43
 3/23 A kérdező kommentje:
lehet végülis valami légzési nehézség erre én is gondoltam(:
2012. dec. 9. 14:49
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Lehet átköltözött hozzád Két és Mika szelleme a Páránormál Ektivitiből.
2012. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
qva vicces..adja az ég, hogy te sose veszítsd el a szerelmed , mint én 18 évesen
2012. dec. 9. 15:01
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez alvási paralízisnek hangzik(ébredés utáni mozdulatlanság, hallucinációk, úgy érzed nem kapsz levegőt, szellemmozgás[azt hiszed megmozdultál, de igazából nem], a többit pedig a fantáziád beteszi melléje.


Ezzel tényleg orvoshoz kellene fordulnod, főleg ha gyakori. Felébredsz, kinyitod a szemedet, de a tested valami idegi gebasz miatt alvó módban marad egy rövid időre.

2012. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

köszi szépen. ez tényleg valószínűbbnek hangzik, mint barátom szellemének a jelenléte..

idegeim tényleg kivannak így vizsgaidőszakban, lehet azért jött ez megint elő, de nagyon ijesztő..

aki itt trollkodik gondoljon már bele, milyen baromi jó érzés lehet arra ébredni, hogy mindjárt megfullad és nem bír megmozdulni???

2012. dec. 9. 15:25
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem hittél a szellemekben, akkor most sincs rá okod, a karácsony is ugyanolyan jól fog telni, mint eddig, mert ez tényleg csak alvásparalízis.


Nekem eddig egyszer volt, de mivel tudtam mivel állok szemben, ezért inkább izgalmas volt, mint félelmetes.


Nézz utána alaposan, hogy miről is szól az alvásparalízis, és amikor újra bekövetkezik, akkor már tudod kezelni a helyzetet.

Érdemes átgondolnod, hogy milyen lelki/fizikai hatás váltotta ezt ki nálad, mert ha az nem fordul elő többet, akkor az alvásparalízis sem fog, ezért kár elmenni orvoshoz.


Nálam a tanulási stressz és a sok alvás hozta ki, szerintem nálad is hasonló lehet.

2012. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Ez az ún. lidércnyomás,ahogy a középkorban hívták, igen alvási paralízis a mai tudományos neve, olyasmi mintha félig éber félig álom állapotában lenne a tested, és ekkor történik ez a nyomás érzed. Aztán lehet, hogy insomniában szenvedsz....régebben hasonló eseteket succubusoknak tulajdonítottak. Én úgy tudom, hogy a szellemek illetve más entitások is telepedhetnek az emberre, ehhez mindenképp hivatásost kell felkeresned.
2012. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz magadnak egy pasit, az talán mindent megoldan, ha valaki ott van, ott alszik melletted :)
2012. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!