Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez vajon mi lehetett?

Ez vajon mi lehetett?

Figyelt kérdés
Mamámnál történt egyszer, pont karácsony napján, egy nagyon furcsa eset. Régi négyemeletes kétszobás panelban él a városban, és én az nap, még elég kicsin (talán 10-11, max 12 éves lehettem), bent voltam a kisebbik szobában, mert éppen ott készülődtünk mamámmal az ünnepre, vártuk a vendégeket, és stb. Nos az egyik ablak be van ragadva, plusz elég nehéz is lenne kinyitni eleve is, és lassan is, ez az ablak alatt pedig van egy ilyen kis bukó ablak, amit jobban nem lehet kinyitni. Éppen jöttem ki a szobából, mamám pedig a konyhában sütött valami sütit ha jól emlékszem, és a szobával szemben a wc van. Nos, kijöttem a szobából, becsuktam az ajtót magam után, mentem volna be a wc-be, amikor éppen valami hatalmas csörömpölést hallottam. Rögtön beszaladtam a szobába, és egy ilyen háromlábú kovácsoltvas virágcseréptartó állt a kisszoba kb közepén, úgy, hogy a kisebb (a bukós) ablak nyitva volt. Azóta nem tudom megmagyarázni, vagy egyáltalán elképzelni sem, hogy vajon mi a fene történhetett?

2013. ápr. 3. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy bedobta valaki?
2013. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, viszont ez lehetetlen...a kisszoba ajtaja csukva volt, a wc-é pedig nyitva, és a szobák egymással szembeniek...az ajtó tehát kilőve, mert végig néztem. A kis bukós ablakon nem fér be az a tárgy, próbáltam is. A nagy ablak be volt ragadva, de ha az használható is lett volna, akkor is a zörgés és mi között beértem, kb 1 másodperc telt el, ami nagyon kevés idő arra, hogy az ablakot egyáltalán ki, vagy becsukják, plusz ki lenne az a barom, aki a negyedik emeletig felmászik egy kb 10 kilós kovácsoltvas állvánnyal, és bedobja az amúgy beragadt ablakon? Direkt átnéztem mindent, sehol senki nem volt...még a ház falán sem.
2013. ápr. 3. 00:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha jól értem a csukott ablakú 4 emeleti szobába 1x csak bekerült egy virágtartó a szoba közepére úgy hogy csak az ablakon jöhetett de ott meg nem fért be, viszont az ablaküveget kitörte valami?
2013. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mamid rakta oda.

Rejtély megoldva.

2013. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mama nem rakhatta oda, mert együtt jöttünk ki a szobából, és onnantól kezdve az ajtót végig figyeltem, más bejárat pedig nincs az ablakon kívül a szobába. Az ablak nem volt kitörve. :D
2013. ápr. 3. 00:58
 6/12 anonim válasza:
és a mamádnak mi a véleménye?
2013. ápr. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem ma, és annyit mondott, hogy nem emlékszik rá, csak nagyjából rémlik neki, és ő sem tudja...
2013. ápr. 3. 18:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a cseréptartó már ott volt a szobában és leeshetett valahonnan, azért volt a nagy csörömpölés....Így a csukott ablak sem számít...vagy tényleg bedobta valaki.....
2013. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A plafonon biztos nem volt, mert azt láttam volna, eléggé nagy, talpas virágcserép állvány, plusz eléggé instabil is mellé, és a lábán állt stabilan...tényleg nem tudom mire gondoljak. :D
2013. ápr. 10. 18:23
 10/12 anonim válasza:
100%
nem fogadsz el egy lehetséges magyarázatot sem, szerintem csak bizonygatni szeretnéd magadnak és másoknak is, hogy a szellemetek bizony kovácsolt egy virágtartót a szoba kőzepére.
2013. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!