Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az baj-e hogyha megmagyarázhat...

Az baj-e hogyha megmagyarázhatatlan hangokat hallok a házban s érzem a szerintem "szellemek " jelenlétét?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Fordulj orvoshoz.
2013. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Én nem mondhatom meg mi létezik, és mi nem. De amennyiben a probléma pszichológiai jellegű, úgy nem fog megoldódni szellem vadászattal. Azt az elvet vallom, hogy mindig belülről, önmagunkból induljunk el, bármiről is legyen szó. Aztán ha már száz százalékig biztos vagy abban, hogy nincsen semmilyen szorongásod, egyéb bajod, te lennél a világ legboldogabb embere, ha ezek a hangok nem lennének, akkor már érdemes elgondolkozni, hogy esetleg külső tényező áll mögötte. DE! Még ekkor sem biztos, hogy az a külső tényező természet feletti. Be kell vallani, hogy olyan dolgokkal vesszük körül magunkat, amik működéséről keveset tudunk. Az én mindennapi eszközeim is produkálnak néha olyan hangokat, hogy először csak lestem, amikor felfedeztem némelyiket. Addig is, amíg meg nem oldódik a helyzet, a saját nyugalmad érdekében ne töltsd el egyedül az éjszakákat. Biztos van olyan barát, vagy családtag, akit megkérhetsz rá, hogy egy ideig legyen veled.
2013. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
ha ütsz egy szeget a fejedbe azon távoznak a hangok és nem hallod őket tovább... csak egy tipp. lehet nem működik már upgrade-elt kerneleken. Régen beállt tőle a vegetatív non kommunikatív üzemmód (ala csökkentett mód hálózat nélkül)
2013. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
80%
skizofrénia első tünete a hangok halucinálása....ezt nem jelenti azt hogy skizofrén vagy de egy orvos mindenképpen menj el.
2013. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 fercsi23 válasza:
2013. jún. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezt csak te magad döntheted el, hogy neked problémát okoz e.

Van akit nem zavar ha jelenlétet érez, mást a frász tör ki.

2013. jún. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Abból a cuccból adhatsz nekem is!
2013. jún. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát baj.
2013. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
49%
Mindig legyen náladad citrom, és ha valami hangot hallasz harapj bele (elötte persze karikázd fel). Amúgy milyan hangokat hallasz? Símóló, ssziszegő...?
2013. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Fordulj orvoshoz mielött te is ilyen leszel:

[link]

2013. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!