Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az baj-e hogyha megmagyarázhat...

Az baj-e hogyha megmagyarázhatatlan hangokat hallok a házban s érzem a szerintem "szellemek " jelenlétét? Mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Csak NORMÁLIS válaszokat!

2012. nov. 20. 16:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
68%
Elég nagy baj. Ha ez igaz, menj el pszichológushoz.
2012. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
66%
Azt tudom mondani, hogy nem vagy normális. Én is a pszichológust ajánlom. Bár szerintem kamuzol.
2012. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Ilyeneket én is szoktam hallani:S De én egy csomószor olyat hallok este hogy kattog a padlóm meg olyan furcsa dolgokat észlelek..
2012. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Teljsen normális vagyok, nem kell pszichologus. S aki nem tud választ irni az NE irjon. Nem azt kérdeztem, hogy mi a bajom, hanem azt hogy mit lehet tenni! Ha szorakozni akartok akkor: nemkutya.com. Ha valaki feltesz egy ilyen kérdést, mindig az a válasz hogy elmebeteg a kérdező. Nem vagyok hulye kisgyerek, 22 éves fiu vagyok. Tessék már komolyan venni az ilyen kérdéseket!
2012. nov. 20. 16:31
 5/40 anonim ***** válasza:
59%
Az egy dolog, hogy szerinted normális vagy. Ezzel a pszichológus nem biztos, hogy egyetértene.
2012. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
16.25 Na erről van szó, csak sokan nem értenek meg, Inkább elkönyvelnek "nemnormális"-nak
2012. nov. 20. 16:34
 7/40 A kérdező kommentje:
Akkor ugyanugy te is lehetsz nemnormális. Na most magyarázd meg hogy nem vagy az :D
2012. nov. 20. 16:36
 8/40 anonim ***** válasza:
31%
Nem baj, csak érzékeny vagy rá.
2012. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Na végre egy értelmes válasz! jo, s remélem tényleg nem baj
2012. nov. 20. 16:39
 10/40 anonim ***** válasza:
68%

Neked az a normális válasz, ha valaki egyetért veled?

Akkor miért nem úgy teszed fel a kérdést, hogy csak azok válaszoljanak, akik szerint tényleg szellem van nálatok és igazad van?

Ha nem fogadod el mások racionális válaszát, akkor ne kérdezz semmit vagy viseld el és ne foglalkozz velük.

Egyébként biztos nem szellem. Szellemek nincsenek! Nálunk is rengetegszer pattog a parketta vagy a radiátor. Szimplán csak fizika az egész. Ajánlom valamelyik általános iskolás tankönyvet.

2012. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!