Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érezte már valaki a halál...

Érezte már valaki a halál jelenlétét?

Figyelt kérdés
Kórházban dolgozom, pár nappal ezelőtt, éjszakás volt a következő történt. Ugye bementünk átvettük a műszakot, már akkor éreztem valami furcsát, nem olyan volt a levegő mint szokott lenni,minden nyugtalan volt. Elmentem a nappalosok,ketten vagyunk éjszaka. A szokásos pelenkázás,kaja-, gyogyszerosztás stb.. egész idő alatt nekem is és munkatársamnak is olyan érzése volt mintha valaki figyelne, állandó recsegés ropogás innen onnan. Papucs léptek, ajto zárodás, a villany kiégett a folyoson az egyik lámpában. Folyton körbe mentünk de sehol senki. A zajok viszont folyamatosan voltak. Aztán hajnal 3/4 kettő körül bementünk az egyik nénihez,aki egész éjszaka zaklatott volt, dobált..kiabált stb. Felültettük,ivott,aztán annyit mondott fáj a mellkasom,és azzal szinte másodpercek alatt meghalt..embólia..nem volt mit tenni. Utána gondolkodtam és az jutott eszembe, hogy biztosan a halál járt ott egész éjszaka..az ő jelenlétét éreztük,és érezte a néni is. Ebben biztos vagyok. Sose gondoltam volna hogy van ilyen.
2013. febr. 7. 21:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
39%

A halál mint entitás nem létezik, nincs benne logika.

Az születésnél sincs semmi kitalálva a gólyán kívül, akkor a halálhoz miért kéne?

Nem akarlak ijesztgetni, de az nem halál amit érezhettetek, hanem a rossz energiák amik lerakódnak az emberek után, esetleg az ott elhunytak szellemei.

2013. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Lilith1994 ***** válasza:
48%

A halál mint entitás igenis létezhet. Bizonyítsd be hogy nem, de tény hogy lehet vissza maradt rossz energia is , de itt jön a fontos kérdés.... Eddig miért nem érezte/érezték a halál jelenlétét?


És igen én hiszem hogy érezhetted, én is megéreztem már ilyet, az egyik furcsán fog hangzani, de a hörcsögöm meghalt és előtte nagyon nyugtalan volt...én is;éreztem hogy baj lesz és mire haza értem halott volt. A másik szaga is, mielőtt mamám meg hallt éreztem azt a furcsa szagot amit előtte nem, és éreztem is hogy valami nagyon nem jó, de nem gonosz, ő mint entitás semleges ő csak a szállító így szól egy két történet. Sőt egy két történetben még láthatóak is. Átlagos embereknek látszanak de nem azok, és látogatják a beteget( ez általában gyermekeknél és babáknál van), de senki sem tudja ki az aki látogatja.

2013. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%
akkor lehet érezni ha a kaszás elfelejt lezuhanyozni
2013. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
22%

szerintem is inkább rossz szellemek vagy gonosz démonok voltak és ijesztegettek titeket és a nénit is, aki a félelemtől kapott embóliát

maga a halál nincs, de sok gonosz szellem és démon, na az van!!!

2013. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
45%

A halál egy történés,ez a kérdés meg lehet,hogy kamu.

Mióta dolgozol ott? A többi halálesetnél nem történtek ilyesmik?

2013. febr. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
48%

amit ti éreztetek az az volt mikor a halál angyalai elhjönnek vkiért.Fura érzés ezt megérezni, ha már jártál halottas házban ahol felravatalozás van v krematóriumban és éreztél ilyet SOHA NEM FELEJTED!

legtöbb embert annyira megviseli h csak érzi ezeket a dolgokat h soha nem kíván ilyen helyre menni, pedig nem is látta őket.Azt mondják rendkívül szép lények, és az a rossz eneregia amit éreztetek az a haldokló ellenkezése volt sorsa ellen, érte már akkor ott voltak, csak nem tudott beletőrödni.

A legtöbb haldokló halála előtti percekben már látja ezeket a lényeket és meg is említi őket, majd végle elviszik őket!

2013. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
40%
ha érdekel vkit ez a feeling nézze meg a haunting in connecticut(kísértetjárás connecticutban)című filmet főleg az elején a felvezetésnél adja mikor a halottas házat és a felravatalozást mutatják...ezt nem lehet elfelejteni és mellé még a zene is ott van!
2013. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%

Akkor egy fontos logikai kérdést még meg kéne vitatni:Most akkor halál, vagy halálok?A világ különböző pontjain ugyan abban az időben igen sok ember meghal.No, szegény halál hogy tud mindegyiknél egyszerre ott lenni?Vagy több halál is dolgozik egyszerre?Ilyenről még nem hallottam, mindíg 1-es szám első személyben emlegetik.Ráadásul nem hallottam még olyanról, hogy a halál csoszog és nyikorog....

Én inkább arra tippelnék, hogy egyszerűen csak előre megérezted a bajt.Érezted, hogy rossz dolog fog történni és ez idegesebbé tett, emiatt pedig könnyebben észrevettél minden apró zajt.Egy kórházban sokan vannak, ott nyilván nem lehet síri csend.

Én inkább abban hiszek, illetve azt figyeltem meg, hogy vannak eleve negatívabb napok,ilyen napokon a legtöbb ember ideges, figyelmetlen és könnyen történnek baljós, vagy tragikus esetek, ilyenkor tényleg úgy lehet érezni, "van valami a levegőben", de nem a halál ez, hanem valami más az oka...Ez tehát az egyik lehetséges ok, másik, amint már említettem, a megérzés.

2013. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig a néni nem csoda hogy nyugtalan volt, ha fájdalmai voltak.De persze fordítottja is igaz lehet:lehet, hogy aznap eleve nyugtalanabb, idegesebb volt, nyilván az öregkori nyűgjei, vagy ki tudja még mi miatt és ez az idegeskedés miatt végleg beadta a kulcsot a szervezete.
2013. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
mondom, hogy a gonosz szellemek és démonok jelenlétét érezték!! azoknak van negatív kisugárzásuk. a halál pedig egy jelenség, amit maga a sátán okoz!
2013. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!