Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van értelme, ha mostanában...

Van értelme, ha mostanában elképzelem, hogy a lányok mit gondolhatnak rólam, vagyis a saját gondolataimat áttudom küldeni nekik, mintha ők gondolták volna?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha meglátok egy jó csajt és elképzelem, hogy azt gondolja rólam, hogy mennyire jóképű helyes pasi vagyok, és ha erre elég erősen koncentrálok és szugerálom őt, akkor képes lehetek, ezt az ő fejébe tenni, mintha ő gondolná ezt rólam?
2013. júl. 29. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Röviden és tömören: Nem.

Persze most majd jön mindenki, hogy "bevonzod" meg hasonlók, de szerintem nem, ennyi nem elég. Ha helyes pasi vagy, magától is ezt fogja gondolni, de gondolattal szuggerálni...

2013. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nem lehetséges. Ízlés dolga, neki is van tudata. Inkább törd az eszed reálisabb dolgokon, mint pl. azon, hogy odamész, és megkérded, van-e kedve beülni valahova veled ismerkedni? Kapsz választ. De ilyen tudatmódosításra nincsen mód. Legalábbis szugerálással lehetetlen. :D
2013. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
NA szóval az emberek az agyuk mindössze 10% at hasznaljak,egyedül Albert Einstein tudta a 12% hasznalni. Elméletileg ha NAGYON,NAGYON koncentralnank egy targyra (hogy mondjuk emelkedjen fel) és az agyunk több % at hasznalnak fel(mondjuk50 % amit az ember sajnos nem tud iranyítani hogy hany szazalékot hasznaljon fel) akkor elvileg képesek lennénk mondjuk felemelni ( koncenacióval) azt a bizonyos targyat. Amit te mondasz arra szerintem nincs esély. Minden esetre érdemes ezen elkondolkodni,amit írtam.(ja és ezt egy Documentum filmbe hallottam) :)
2013. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Bár nem vagyok egy csajozó gép, de arra már rájöttem, hogy a hölgyek - többsége - a beszédedre és fellépésedre, humorodra, intelligenciádra kíváncsiak.

És ezt úgy írom mint akit érdekel az ezoterika.

Ne mindent vegyél be ebből, de itt egy kis:

segítség: [link]

Meg keres rá:shit teszt


Sok sikert!

2013. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
"NA szóval az emberek az agyuk mindössze 10% at hasznaljak,egyedül Albert Einstein tudta a 12% hasznalni." ezt a baromságot!
2013. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Albert Einstein egy szabadalmi hivatalban dolgozott, maradjunk annyiban, hogy nem csak az esze miatt jött rá a sok okosságra.;)
2013. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!