Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ-s szakma elvégzésén...

Milyen OKJ-s szakma elvégzésének van, , értelme" egy nő számára? Mivel lehet elhelyezkedni jól, vagy saját vállalkozást nyitni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 11:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából jó tanuló vagyok, be is adtam a jelentkezésem a fősulira, viszont nem annyira látom értelmét a mai világban.. Év vesztes vagyok és öt éves gimibe jártam, tehát már 21 éves leszek, mire elkezdem az egyetemet. 4 éves tanítót jelöltem meg első helyre, viszont szerintem nagyon nehéz lesz vele elhelyezkedni, és a fizetés is szinte semmi ahhoz képest, hogy 4 évet kell tanulni vele. És igazából most gondoltam bele, hogy lehet jobb lenne egy másik szakmát (is) elvégezni. Viszont nem tudom, hogy mit kellene... protokoll ügyintézőre gondoltam és hogy nyitnék egy saját irodát, de nem gondolom, hogy nagy igény lenne rá... tanácstalan vagyok...
2013. ápr. 28. 11:18
 2/3 anonim válasza:
Értelme annak van ha olyasmit végzel el ami érdekel és szívesen dolgoznál a szakmában.
2013. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkább magán vállalkozó lennék, ahol a saját lábamon állhatok, tehetek,vehetek, és beszélhetek. Ezért gondoltam a rendezvényszervezésre. köszi a választ
2013. ápr. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!