Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ennek mi értelme van? Az...

Ennek mi értelme van? Az ember miért teszi tönkre szándékosan a saját bolygóját?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cikket nem rég láttam majd kimentem az udvarra és megdöbbenve láttam, hogy a még pár órával ezelőtt derült égboltot ellepte egy repülő raj és az általuk kibocsátott mérgező anyag amiről a cikkben is szó van. Csináltam is pár képet én is:


[link]


[link]


Egészen eddig kondenz csíkoknak véltem ezeket. Fel nem tudom fogni, hogy mi értelme van annak, hogy szándékosan mérgezik a levegőt ezáltal kiváltva a megszokottnál vagy 20 Celsius fokkal hidegebb nyarat és árvizek, belvizek tömkelegét. Mit érnek el ezzel?



2013. jún. 18. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap volt a kérdés utoljára!

Tuti, hogy neked is kiírta - volna - ha normális címen kérdezel!



[link]

2013. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ezek is kondezcsíkok voltak. Soha senkinek nem sikerült még az ellenkezőjét bizonyítani, pedig bármilyen méreg szétszórása műszeresen kimutatható lenne igen széles körzetben, nem is beszélve a hatásairól.
2013. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha csak 10 mp-ig gondolkodik rajta valaki, rögtön rájön, hogy bármiféle kiszórt anyag legalább 500 km-t vitorlázik oldalirányban, mire leér a földre.


De az a gond, hogy most lehet, hogy 10 ember (köztük talán a kérdező is) eszéhez tér és belátja ezt.

Viszont ott van az oldal, ahonnan a példát hozta, és amit naponta elolvas legalább 100 agyatlan ember.


Őnekik ki fogja ezt megmondani? Talán a kérdező?

Merthogy ő nyilván megosztotta és most már minden ismerőse olvasta - de most nem fog visszaírni oda, vagy az ismerőseinek, az 100%

2013. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen, ne linkelj be balf.sz facebook oldalakat, meg ne terjessz hülyeséget, csak a magadfajta tudatlan embert tudod ezzel megtéveszteni. Ez a fészbúk generáció... semmit sem tudnak, amit a fészbúkon megosztott valaki, az igaz. Szánalmasak vagytok.
2013. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírnád, hogy most mit gondolsz erről?
2013. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a falamon, hanem az oldalaimon és jó pár csoportban megosztottam, így már több ezer ember tud róla. Mindenki fel van háborodva, ebből lázadás lesz!
2013. jún. 18. 21:59
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Eszerint akkor semmit sem olvastál el abból, amit itt írtunk?

Nincsenek fizikai, biológia és földrajzi ismereteid, nem emlékszel Csernobilra, egyáltalán nem is szoktál gondolkodni?

Tényleg minden összeesküvéselméletet elhiszel, amit eléd tesznek?

2013. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezek nem csak összeesküvés elméletek!


Majd meglátod, ha pont a házadnak ütközik a Nibiru vagy egyik nap reggelén mikor felkelsz 2 nap lesz az égen...

2013. jún. 18. 22:50
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Na, ettől féltem.

A Nibururól is megírták mér - jól érthetően - hogy miért nem létezhet, és jó pár ilyen összeesküvésről is kiderült már, hogy nem létezik.


No persze ettől még valóban előfordulhat, hogy 1-2 összeesküvés tényleg létezik - de ezekről te nem fogsz tudni! Ezeket jobban titkolják, mint hogy 20 éve az interneten keringjenek!


No meg ha ennyire buta vagy az összes tudományágban, akkor nem is csodálom, hogy bedőlsz mindennek.


Az a gond, hogy az ilyen "hírek" 1000-szer gyorsabban terjednek, mint a normális kiigazítások.

Miért?

Azért, mert az nem szenzáció!

Látod, kérdező, te sem hiszel a normális embereknek, csak ezeknek a hülyéknek - vagy a provokátoroknak.


Elvileg a te bajod, hiszen állampolgári jogod hülyének lenni - csak azokat sajnálom, akiket magaddal rántasz.

2013. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon ostoba vagy kedves kérdező. Annyira egyszerű mint a faék, szerintem a 8 osztályt nem fejezted még be, de már a facebookot kattigtatod. Szerencsétlen barom...
2013. jún. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!