Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nézi valaki a TLC csatornán a...

Nézi valaki a TLC csatornán a Született médium c. sorozatot?

Figyelt kérdés
Vélemény?
2013. aug. 7. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ÉN IMÀDOM!! AAAH!!

Amugy van benne pár hülyeség,

van olyan ami már nem veszek be!

2013. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindent a facebókról szed, amiben nem biztos, azt kérdezi. A lelki sérülteket akarja rendbe tenni, jellemzően kérésre és hazugsággal.
2013. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És amikor odamegy ismeretlenekhez?
2013. aug. 7. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:

Dehogy megy...

Vagy előtte kifigyeli őket, mint egy pedofil.

2013. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azt inkább el tudom képzelni, h kérésre, de akkor meg a fészbuk minek kéne?
2013. aug. 7. 19:52
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Azt a műsort nem szoktad nézni, amiben a lányok titkolják a terhességet?


Én azon gondolkodtam egyik résznél, hogy pl. a lány a pasijának mit mond, miért nyomnak egy marha nagy kamerát a fejébe. Bár lehet egyszerű rá a válasz....


Neked meghalt valakid? Ha most írod, hogy nem akkor mondom, hogy érdekes pedig megjelent egy közeli hozzátartózod. Utána megkérdezem, hogy ükapád meghalt. Ha azt mondod, hogy igen, akkor azt hazudom, hogy az ő szelleme van itt. Ez után megkérdezem, hogy szerette a családot? Ha igen, azt hiszed, hogy igazam van, ha nem elmondom, hogy el akarta mondani, bármennyire kemény volt.

2013. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én nem gondolom azt,h a halottakkal képes kommunikálni, arra viszont kíváncsi lennék, hogy van-e olyan ember, akár a csaj a műsorból, aki képes gondolatot olvasni. sok olyan dolgot mond, amit épp aznap, v előző nap csinált/gondolt a delikvens. ezt vagy elmondták neki, v...
2013. aug. 7. 20:20
 8/12 A kérdező kommentje:
de utóbbi esetben szűrni kell tudnia az élőket
2013. aug. 7. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a történetet az anyám mesélte: a dédnagymamámék még a zsidók deportálásakor inni adott az egyik kisfiúnak egy piros pöttyös bögrében, amit neki is adott, mondván, neki nagyobb szükége lesz rá :( . Vagy egy évvel később az asszonyok és a férfiak a faluból mentek egy idegen városba (azt hiszem valami vásárba de nem tuti) és ott kíváncsiságból elmentek egy javasasszonyhoz. Még soha nem láthatták egymást, de amikor a dédnagymám került sorra a jósnő azt mondta, hogy egy kisfiút lát, aki azt mondja köszöni szépen a pöttyös bögrét, mert nagy hasznát vette.

Érdekes történet...

2013. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én nem hiszek benne..szerintem meg van játszva az egész
2013. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!