Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kit ajánlanátok, mint médium?

Kit ajánlanátok, mint médium?

Figyelt kérdés
Egy médiumot keresek Magyarországon, aki tényleg tud kapcsolatot teremteni a halottakkal.
2011. jún. 7. 22:40
 1/8 BlackSword ***** válasza:
Senkit sem... Mivel nekünk nincs belőlük hasznunk...
2011. jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyent nem tudnak csinálni a médiumok! Ők nem a halottakkal teremtenek kapcsolatot, hanem démonokkal és gonosz angyalokkal!
2011. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ki az aki abból él, hogy emberek elmennek hozzájuk kapcsolatba lépni egy halott rokonnal, hogy hova ásta el a kincsesládát a kertben? ezek szimpla csalók vagy mi? csak kíváncsi vagyok és nem tervezem..
2011. jún. 8. 23:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem azt mondtam, hogy nincsenek ilyen emberek, csupán azt, hogy nem a halottakkal vannak kapcsolatban, hanem gonosz szellemekkel, bár lehet, hogy ők sincsenek ezzel tisztában. Miután meghal egy személy, a benne lévő démonok kimennek belőle. A szellemidézéskor ezek a démonok jelennek meg úgy csinálhatnak, mintha az adott illető jelenne meg. A gonosz szellemek pedig hazug szellemek, nem jó a tőlük származó információkra építeni bármit is, mert becsapják az embert, még ha egy része igaz annak, amit közölnek a médiumon keresztül. Ez egy veszélyes dolog, jobb, ha nem foglalkozol ilyenekkel.
2011. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kellően hülyék fizetnek ezért, hogy beszélgethessenek halott rokonaikkal.

Pedig nálam sokkal olcsóbban meg lehet mindezt tenni, mindössze 40.000 ft/10 perc.

Számla nélkül olcsóbb...

2011. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fogadd meg a tanácsom és ne dobj ki pénzt ilyenekre, mert csak lehúznak a kamuszöveggel..
2011. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha hivatásos csalót keresel szívesen mondom hol keress: menj el az utca szélén álló pasasashoz aki itt a piros hol a pirost akar játszani veled. A végeredmény ugyanaz: elveszik a pénzedet és nem tudsz meg semmit.
2011. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én!:D nem ám én még csak tanuló vagyok benne de ha kérdésed van benne akkor írd meg ide---->g.weasley04@gmail.com
2011. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!