Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Aki otthon van a creepypastakn...

Aki otthon van a creepypastaknál, leírná, hogy mi a ben drowned sztorija, és hogy kapcsolódik hozzá a song of unhealing?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!

2013. aug. 10. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként fogalmam sincs.

2013. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ben sztorija lényegében az,hogy volt egy fiú akit Bennek hívtak és volt neki egy videójátékajátéka a Majora maszkja (nagyon jó játék érdemes kipróbálni).Mielött be tudta volna fejezni a játékot vízbe fojtották (több verzió kering erről pl. olyan,hogy az apja fojtotta bele a fürdőkádba...stb.).Pont a játék vége elött hagyta abba (a játékban lévő 4. napon).Évekkel késöbb egy Matt nevű fiú egy öregember garázsvásárán ingyen szerezte meg ezt a játékot.Játszott vele és egy idő után rájött arra,hogy Ben úgymond kísérti a játékot.Addig játszott vele míg majdnem beleőrült de aztán ha jól értettem kiiratkozott a koleszból vagy valami ilyesmi abban a reményben, hogy Ben (aki Cleverboton keresztül kommunikált vele) békén hagyja.A Song of Unhealing a Song of Healing szakadozott változata ami a Matt által játszott Majora maszkja játék háttérzenéje (vagy mi).Bocs ha furán írtam le nem igazán szoktam hozzá,hogy magyarul kell fogalmaznom.
2013. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!