Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nem hiszitek el a...

The Lizah Reloading kérdése:

Miért nem hiszitek el a szellemek létezését a nagy számú észlelés és szolidaritási alapon?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés van, arról, hogy szellemet láttam tegnap a kádba, ma meg kettőt a szobába. Magától bekapcsolt a telóm, magától elindult az elektromosvasút, hírtelen felkapcsolt a villany és Szellem szag van a lezárt szobában, rózsa meg kénköves szag és egyre másra van ilyen kérdés, hogy nagyi megjelent, az megjelent, szellemet tapasztaltam itt meg ott is.


Ezek a kérdések mindenfajta kiváltó ok nélkül születtek ? Én nem hiszem. Az emberek érzékelnek szellemeket és aszrállényeket és ezért tesznek fel kérdést meg csinálnak youtubos videokat.


Ha valaki azt mondja, hogy akciós halfilé a sparban, akkor elmész és veszel, de ha szellemet mond hogy látta, azt miér nem hiszed el ? A bíróságon is elhiszi az esküdt szék az emberek vallomásait és szellemeket hétköznapi értelmes emberek látnak pl szellemvadászok stáb tagjai.


Szerintem el kellene fogadni, hiszen azért mert te még nem láttál szellemet, nem azt jelenti hogy nincsenek, hanem mert pl az elhunyt rokonod elment a túlvilágba és nem itt kísért.


A kérdésem elolvasása után ugye másképp fogsz írni a szellemet láttam típusú kérdésekre?


2013. aug. 19. 19:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
valójában én már láttam szellemet, akár elhiszik akár nem. szóval én nem írok szkeptikus válaszokat. de aki még nem látott általában nem hisz bennük szóval érthető... nagyjáb
2013. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
*nagyjából (elküldte valamiért korábban..)
2013. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Én kb. 5 éves korom óta hiszek bennük (mert többször láttam) most 32 vagyok.
2013. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Mert a bizonyítékoknak hiszünk.

Azok pedig azt mondják, hogy szellemek nem léteznek. Ami jelenséget írtál, az részben magyarázható, ill. néhány elő is idézhető.

2013. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Én elhiszem, hogy vannak emberek akik "szellemeket" látnak/érzékelnek valami módon. Viszont az biztos, hogy ezek nem a másvilágról visszajáró lelkek, vagy démonok, vagy földönkívüliek, vagy franc se tudja mik, hanem hétköznapi jelenségek, amiket sokszor meg tudunk magyarázni, sokszor viszont nem, de akkor is csak egyszerű jelenségek nem pedig a fentebb említettek közül valamelyik.
2013. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 acelsziv ***** válasza:
10%
Mert a hitetlenkedők ezen fajtájának bármit mondhatsz, bármit mutathatsz, ha a saját szemével látna egy rakat szellemet akkor sem hinné el, mert egyszer azt mondták neki, hogy nincsenek szellemek. Számára itt a tanulás és megtapasztalás véget ért.
2013. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
acelsziv, azért ne írjál már baromságokat! Én nem hiszek a szellemekben, mert még egyet sem láttam, és nem tudtak nekem mindent eldöntő bizonyítékot mutatni. Ennek ellenére, ha valaki képes lenne olyan bizonyítékot mutatni, ami hiteles, és ha tárgyak röpködnének a szobámba, akkor elhinném. Én kérek elnézést, ha megreccsen a padló és nem hiszem azt, hogy biztos a halott nénikém táncol rajta. Vagy talán nektek kéne hinnem, akik itt vannak gyk-n? Mikor egy nap vagy húsz olyan kérdés van, hogy magától megmozdult valami a szobámban, mi volt az, de ha valaki nem szellemet mond, az dögöljön meg.
2013. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%
Én nem mondom, hogy nincsenek. Csak azt mondom, hogy ha léteznek is, hagyjanak békemet és akkor jók vagyunk!
2013. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt azért nem hiszem el hogy léteznek, mert félnék.

De volt, hogy hittem a létezésükben. Igazából az lenne a pontosabb válaszom, hogy a sok beszámoló, meg bizonyítéknak nevezett dolgok miatt akár létezhetnek is.

De akár mondhatnám azt is, hogy hiszek bennük csak azért, hogy más lelki világát ne háborgassam az én hitetlenségemmel /amit egyébként nem értek, hogy a hívőnek miért okozna ez ilyet/. De számomra nem változik semmi ezután sem /esetleg megjelenne ugye a félelem/. Persze erre meg azt lehetne mondani, hogy miből gondolja mindenki, hogy a szellemek rosszak, ártani akarnak. Akik hisznek a szellemek létezésében, vagy esetleg megtapasztalták, azoknak miben változott meg az élete?

2013. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 BlackSword ***** válasza:
74%

Fighter_88 szépen leírta a lényeget... Napjában jönnek ide a kérdések, h ha valamit nem tudnak megmagyarázni, az tuti szellem... De ha valaki elmagyarázza nekik miért forr a víz a gázon, akkor meg le van hurrogva, meg szkeptikusozva, meg dogmatikusozva, meg szűklátókörűzve, meg miegymás...


Én műszaki irányban tanultam elég sokat, és mindig azt tanultam, hogy a dolgokat meg kell vizsgálni minden oldalról mielőtt véleményt alkotok... Tehát nem rohanok ide, hogy miért mozog a kulcs a zárba, ha csukva volt az összes ablak, akkor tuti szellem volt... Az meg sem fordul a fejében, h lehet nem teljesen jól van vetéve az ajtó, és az mozog, és azért csörög a benne lévő kolcsról csüngő többi kulcs, vagy éppen a folyosón van szél...


Na kicsit hosszabb lett, mint akartam, de ez í véleményem...

2013. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!