Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szeretnék választ kapni miért...

Julianna08 kérdése:

Szeretnék választ kapni miért áll 40 éve halott ember az ágyam végénél?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, hogy mi annak az oka, hogy egy 40 évvel ezelőtt élt, rég meghalt embert már 40 éve ott látom állni lefekvéskor az ágyam végénél. Szeretnék magyarázatot kérni és megoldást keresni. Ez az ember meg akart erőszakolni 40 évvel ezelőtt.
2013. okt. 5. 10:24
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

#4 én meg azt javaslom hogy ne ugass. Bizonyitott tény hogy az embernek lelke van, csak te annyira begyöpösödött földhöz ragadt idióta vagy h inkább ellenzed.


A betörőt nem tudom ki írta, de szerintetek 40 éve minden este ott egy betörő... kajak szakadok a röhögéstől..


Amúgy szerintem azért látod őt, mert nem tudtál neki megbocsátani. Szóval ülj le egyedül a szobában, próbálj meg lehetőleg akkor amikor ő is ott van este és "beszéld meg vele". Ha megtudtál bocsátani neki, mondd el mert lehet h a lelkiismerete tartja itt. Az is lehet h védelmezni akar. :) egy próbát megér :)

2013. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Bizonyitott tény hogy az embernek lelke van,"

Vezesd elő, kérlek, azt a bizonyítékot. Kíváncsian várom. Ennek hiányában "javaslom ne ugass".

2013. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 mustafa33 ***** válasza:
40 éve még ágyad sincs, nem hogy ott áljon.
2013. okt. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 mustafa33 ***** válasza:
távhangolásal rádhangolódtam és azt látom, hogy az csak egy psycholibidikus concupiscentia projekciója, és a valśág az, hogy te vársz már 40 éve arra, hogy valaki jöjjön oda végre és...
2013. okt. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!