Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mekkora annak az eselye hogy...

Mekkora annak az eselye hogy megvagyok szalva valami rosszal?

Figyelt kérdés
Mar eleg reg ota megesik az hogy neha csak ugy magatol mintha belem szalna valami vagy pedig mintha a rossz felebredne bennem nem tudom hogy mitol lehet de most szinten megesett azert hataroztam el hogy kiirom mar voltam vele pszihologusnal is de semmit nem alapitot meg nalam hogy valami baj lenne az agyammal marpedig nem egyszer megtortenik hogy semmibol semmi mindha nem egyedul lennek a testemben es furcsa erzesek gyotornek amik arra kenztetnek hogy tegyek rosszat artatlan emberekkel meg ilyesmi mi lehet ez vagy hogyan vessek ennek veget ja (es bocs az ekezetekert mert telorol irtam es nincsen benne magyar nyelv). :)

2013. nov. 16. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Benned akar manifesztálódni Sátán. Szólni kell a Nagyoriens páholynak tegyenek meg páholynagymesternek, hogy megfelelő közegben tudjon újjászületni az új antikrisztus.
2013. nov. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te valami helyesírást rontó démontól lehetsz megszállva. Nem az ékezetekre gondolok, hanem az összes többire. Nyelvtankönyvek és helyesírási példatárak gondos tanulmányozásával tudod a legegyszerűbben kiűzni, de egy magyartanárt is megkérhetsz, biztosan fog segíteni.
2013. nov. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Bennem már rég felébredt a rossz. Meg is lettek az eredményei.
2013. nov. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Tudatosan, akard a jót, és szeresd a jót. Ettől ha van is benned valami menekülni fog.

Ha úgy érzed mond ki hangosan, hogy én irányítom a testemet a gondolatomat, és békét, szeretetet hozok-e világra. Mond ki egymás után többször, ha szükségét érzed.

2013. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
A 4-esnek igaza van. De lehetőleg utcán, ahol sokan vannak. De jó hangosan hogy mindenki hallja!
2013. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
68%

Ha ez komoly kérdés, akkor 2 megoldás van:

1. hagyd abba a drogozást

2. fordulj pszichiáterhez, ha voltál és elküldött akkor valószínűleg nem mondtad el neki az igazat és ezért mondta hogy nincs semmi bajod. keress másik orvost és legyél vele őszinte

2013. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ördögök szálltak volna meg, mert ezek nem léteznek . Lehet egy az univerzum távoli pontjáról érkezett lélek, mint ami a K-Pax című filmben volt, csak ez gonosz és bántani akar másokat . Nem kell aggódnod, állítólag egy idő után lejár az itt tartózkodási ideje és visszamegy a bolygójára .
2013. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nos elsősorban elnézést kérek a helyesírásért ja és a 6-tosnak üzenem hogy nem drogozok sem nem iszok sem nem cigarettázom és már voltam 2-külön pszichológusnál is ezzel a problémával és őszinte voltam úgyhogy nem tudom :)
2013. nov. 16. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:

anna, megint ott vagy a szeren...

nem hiszed h ördög lenne, de egy távoli galaxisból egy lélek minden akadály nélkül lehet, ami még ráadásul rossz szándékú is.

na a meséddel mást kábíts:)

2013. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

materilistához mentél transzcendentális gonddal, magadra vess. Ha nem vigyázol gyógyszert is felírnak amitől aztán tényleg bajod lesz.


keress egy JÓ gyógyítót! vonz be egyet. Az igazi szakembernek minden ilyesmihez értenie kell.

2013. nov. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!